iZombie Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Co nás čeká v 1. - 3. díle?

Liv začíná zjišťovat, jak velká je vlastně populace zombíků v Seattlu. Major nastoupí do nové práce. Čekají nás mozky gurua životního stylu a starostlivého otce a jeho dcery, která zrovna prochází pubertou.


23 0
3.4.2017

1. Heaven Just Got a Little Bit Smoother

Datum premiéry: 4.4.2017

Liv zjišťuje, že v Seattlu žije víc zombie, než původně předpokládala. Ve skutečnosti je zde společnost, která je soukromým vojenským dodavatelem, a ta zaměstnává malou armádu zombíků. Tato armáda se připravuje na den, kdy se lidé dozvědí o existenci zombie. Přestože byl Major zproštěn všech obvinění Chaosového vraha, je stále považován za vyvrhele. Podaří se mu ale získat zaměstnaní na jediném místě, kde ho přijmou. Mezitím je Blaine nařčen z lhaní.


2. Zombie Knows Best

Datum premiéry: 11.4.2017

Když Liv, Clive a Ravi dorazí na místo činu, aby prošetřili smrtelnou nehodu, začnou mít podezření, že to nebyla jen pouhá autonehoda. Liv a Major hladoví, a proto snědí mozky obětí nehody, otce s dobře míněnými radami a jeho věčně naštvanou puberťačku. Mezitím je Clive předveden k výslechu ohledně rodiny, která byla zavražděna, během výslechu musí odhalit jejich společnou minulost. Dále Peyton nabízí Ravimu olivovou ratolest a Major naráží na překážku při svém pátrání po Natalii.

3. Eat, Pray, Liv

Datum premiéry: 18.4.2017

Aby Clivovi pomohla vyřešit vraždu, sní Liv mozek zavražděného gurua životního stylu a zároveň s ním převezme i jeho zenový přístup k životu. Raviho bývalá šéfka, Katty Kuppsová, se dostává stále blíž a blíž jak k odhalení pravdy, tak i k Ravimu. K Raviho nelibosti si Peyton s Blainem nadále budují přátelství. Major má trochu potíž se svou novou prací.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Čtvrtá řada

Foto: CW

Čtvrtá řada seriálu iZombie:

  • Bude!
  • premiéra v midseason, přesné datum zatím není známo

Reklama

Úvodní znělka

Seriál iZombie má také svoji originální komiksovou znělku. Za její podobu můžeme vděčit umělci Mikeu Allredovi.

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců