The Last Ship (Poslední loď) Ohlédnutí za epizodou Eutopia

Ohlédnutí za epizodou Eutopia

Ohlédnutí za epizodou Eutopia

Devátá epizoda třetí série nám po týdenní pauze nabídla vskutku dechberoucí podívanou. Celý díl byl napěchován přelomovými událostmi. Pojďme si je teď společně shrnout.


9 0
21.8.2016

Pokud jste devátou epizodu třetí série ještě neviděli, čtěte dál jen na vlastní nebezpečí! Text obsahuje spoilery z děje.

Falešný ráj

Kapitán Chandler se spolu s posádkou lodi Nathan James vydal na ostrov Paraiso, kde měl údajně Peng vyrábět rakety naplněné toxinem, jenž u lidí, kterým stále nebyl aplikován lék, ruší jeho účinky. Správce ostrova se sice Toma pokoušel obelstít, ale jedna z dívek pracujících na ostrově pomohla týmu Vulture odhalit pravdu, a tak se Američani dozvěděli to, co jsme my diváci věděli už od minulého dílu. Peng nyní míří do Koreje.


Údajný ráj se proměnil spíše v peklo

Nathan James si vzal vzal na pomoc další dva americké torpédoborce a společně se vydali pronásledovat svého čínského kolegu, aby mu zabránili látku do Koreje dopravit. Díky zradě byly ale dvě ze tří lodí zničeny a námořnictvo Spojených států přišlo o spoustu dobrých námořníků. V příštích epizodách uvidíme, kdo je na čí straně a jak se celá situace vybarví. Už je načase, abychom se dozvěděli celou pravdu.

Zdání může klamat

V průběhu celé série to vypadalo, že Alex Rivera spolupracuje s oblastními vůdci na tom, aby zdiskreditoval úřad prezidenta a vložil všechnu moc do rukou regionů. Jak se ale ukázalo bylo to přesně naopak.

Alex byl nakonec přece jen klaďas

Až do jeho posledních chvil to nicméně vypadalo, že právě on stojí na špatné straně. Očividně si to myslela i Kara, která byla i svědkem Alexových posledních chvil. Jaké budou její další kroky?

Zrádce ve vlastních řadách

Převrat, který jsme očekávali od první epizody, konečně nastal. Jak jsme si řekli výše, jeho strůjcem nakonec nebyl ministr zahraničí Rivera, ale vedoucí prezidentovy kanceláře Alison. Ta teď z prezidenta Olivera chce udělat loutku a nastolit vojenskou diktaturu.

Alison odhalila své skutečné úmysly

Ale zde její zrada ani zdaleka nekončí. Val se už od prvního dílu potýkala s nemožností odeslat do Asie jakékoliv video. Vše způsobovalo rušení doposud neznámého původu. V nejnovější epizodě vyšlo najevo, že dané rušení je tajný kód prozrazující Číňanům aktuální polohu Nathan James. Právě díky tomuto kódu čínská tajná služba věděla, kde posádku zrovna v danou chvíli hledat, což se jim v nejnovější epizodě málem stalo osudným. Jak na celou situaci zareaguje Chandler se dozvíme už zítra.

A co na napínavé události deváté epizody říkáte vy? Podělte se s námi o názor v komentářích!

FOTO: TNT

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E07: Feast

cz60%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají: @Valada06, @L0newolf, @ScaryX a @twister78.
Korekce: @cricket277

Překlad sedí na verze:

  • HDTV.x264-LOL
  • 720p.HDTV.X264-DIMENSION
  • AMZN.WEB-DL.DD+5.1.H.264-QOQ

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor můžete v tomto fóru.

Z časových důvodů probíhá překlad pomaleji, ale nebojte se, překlad určitě dokončíme.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatele a redaktory seriálu The Last Ship a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Plavba ještě nekončí

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Poslední loď budeme vídat déle než jsme čekali

Americká stanice TNT se nehodlá seriálu The Last Ship jen tak vzdát. Před chvílí internet obletěla zpráva, že seriál prodlužuje i pro pátou sérii. Seriál tak budou američtí diváci na obrazovkách vídat ještě minimálně dva roky.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás