The Last Ship (Poslední loď)
83/100 - 174×

The Last Ship(Poslední loď)

Když smrtelný virus vyhladí 80 procent světové populace, zbude na světě už jen málo těch, kteří můžou bojovat o přežití. Mezi ně patří i jedinci na válečné lodi, kteří musejí najít lék proti zhoubnému viru, aby zachránili svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | TNT | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Eric Dane (Thomas Chandler), Adam Baldwin (Mike Slattery), Bridget Regan (Sasha Cooper), Rhona Mitra (Rachel Scottová), John Pyper-Ferguson (Ken "Tex" Nolan), Charles Parnell (Russell Jeter), Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (Carlton Burk), Fernando Chien (Peng Wu), Mark Moses (Jeffrey Michener)

Dočká se Poslední loď i šesté série?

Dočká se Poslední loď i šesté série?

Nedávno totiž internetem proběhla informace, která nad touto otázkou rozčeřila vody. Natáčení již potvrzené páté řady už bylo dokončeno, ale jeden z herců nejspíš omylem prozradil neveřejnou informaci. A přečtěte si také nahlédnutí do děje páté série.

11 0
29.9.2017

Herec Travis Van Winkle (Danny Green) uveřejnil začátkem týdne na svém Instragramu příspěvek, kde oznámil konec natáčení seriálu, ve velkém poděkoval americkému námořnictvu, hercům i tvůrcům a neopomněl zmínit zkušenosti, které mu tento projekt přinesl a udělal z něj pořádného chlapa. A také, že to budou po dlouhé době první narozeniny, které neoslaví na place s herci při natáčení (4. listopadu). Následně však příspěvek smazal a doplnil pouze slovy: „Konec natáčení páté série Last Ship. Miluju tyhle herce a tvůrce. Bylo to neskutečný. Jsem na tuhle řadu vážně pyšný“. Samotná stanice TNT se k situaci vyjádřila ve smyslu, že nechali natočit obě série zároveň (páté řady se dočkáme příští léto 2018), a že odklepli pátou řadu jako závěrečnou, ale že pro takové konečné rozhodnutí je zatím stále ještě příliš brzy. Zatímco jedni mohou Travisova slova chápat jako ohlášení ukončení seriálu, druzí vidí v oznámení stanice zadní vrátka pro případnou další sérii. Rozhodující bude nejspíš sledovanost právě probíhající série a oznámení o osudu seriálu se tam můžeme dočkat po odvysílání finále čtvrté řady. Stejně jako v minulých ročnících došlo k zhruba třetinovému poklesu podílu sledovanosti. Důležité ale bude, zda se i letos podaří udržet či i ještě navýšit diváckou základnu.

That's a wrap on season 5 @thelastshiptnt I love the cast and crew of this show.. it takes a village! Really proud of this season

Zveřejnil(a) Travis Van Winkle dne 24. září 2017

V této sérii už směřování příběhu známe. Bude nutné opět zachránit celičký svět před hynoucí úrodou a hrozícím hladomorem. Co však na nás scénáristé chystají do desetidílné páté řady? Inu, vrátíme se opět na americký kontinent. Thomas Calabro (Melrose Place) ztvární postavu generála Dona Kinkaida, který bude velet nové menší armádě, kterou Spojené státy ustanovily v letech po konci nákazy. Troy Doherty nám pak představí kadeta Claytona Swaina, které ho si vezme do zaučení pod svá křídla samotný kapitán Tom. Dalšími nováčky nejnovějšími záporáky pak budou Leo Oliva a Liannet Borrego, kteří by měli zobrazovat členy a agenty speciální jednotky jistého Octavia a budou zastupovat zájmy Velké Kolumbie, což by z historického hlediska mělo zahrnovat uskupení severních států Jižní Ameriky.

Zaujal vás příběh pro pátou řadu? Udrží si seriál své kvality i nadále? Zvládne posádka lodi svést ještě další poslední bitvu? A jaký máte názor na možné pokračování příběhu? Vyjádřete se v naší anketě.

Měl by seriál dál pokračovat?

53%
26%
9%
5%
4%
3%
141 hlasů

Zdroj: TNT

Diskuze /5

felipe25

Ci nam toho ma serial co ponuknut? Prva serie, a dej, mi pripominal par inych „filmov“, ktore skoncili s kratkym dejom, a rychlym ukoncim pribehu – nasiel sa liek, a papa… Ostal som velmi prekvapeny, co nam ponukla druha, tretia seria, aj ked, niekedy sa to tocilo pridlho okolo jedneho deja, ale aj tak… klobuk dole. Takze, super.. ano, ma to co ponuknut

30.9.2017 | 22:34:36
Jirka 007

Rozhodne co nabidnout ma,uz se moc tesim na dalsi dily a serie

1.10.2017 | 8:43:59
Izma

Taky si myslim ze ma co nabidnout. Svet po apokalipse ve fazi rekonstrukce vs lidska mysl ? Vzdycky se najde nejakej ten idiot co toho bude chtit vyuzit ve svuj prospech to je jasny, ale JAK toho bude chtit dosahnout uz je neco jinyho. Nejdriv nakaza, pak power shifting, pak mutace viru, tesim se co bude v pate serii :)

10.10.2017 | 23:52:42
Kalam

vzhledem k tomu, že žádný podobný seriál neexistuje, tak rozhodně ještě co nabídnout má

17.10.2017 | 12:16:03
WILLIAM_MOINSPIELD

Možná bych s vámi souhlasil, ale to by nám The Last Ship musela do téhle doby něco víc „nabídnout“. Ten postkapitalistický mě sere, protože nemá žádná pravidla. Žádný záběry z měst, žádná další vysvětlení toho jak nyní svět funguje. Všichni se tváří jako kdyby těch 95% populace nikam nezmizelo. Ten jejich svět je stále paralelou toho našeho (viz. migrace), a tím mě scénář velmi zklamal, dalo se s tím udělat daleko daleko víc.

18.10.2017 | 9:05:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama