The Last Ship (Poslední loď)
83/100 - 174×

The Last Ship(Poslední loď)

Když smrtelný virus vyhladí 80 procent světové populace, zbude na světě už jen málo těch, kteří můžou bojovat o přežití. Mezi ně patří i jedinci na válečné lodi, kteří musejí najít lék proti zhoubnému viru, aby zachránili svět.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | TNT | 42 minut
žánr
Akční, Drama, Katastrofický
hrají
Eric Dane (Thomas Chandler), Adam Baldwin (Mike Slattery), Bridget Regan (Sasha Cooper), Rhona Mitra (Rachel Scottová), John Pyper-Ferguson (Ken "Tex" Nolan), Charles Parnell (Russell Jeter), Travis Van Winkle (Danny Green), Jocko Sims (Carlton Burk), Fernando Chien (Peng Wu), Mark Moses (Jeffrey Michener)

Quincy Tophet

Quincy Tophet

Quincy Tophet je virolog, který pomáhá doktorce Rachel Scottové ve výrobě vakcíny proti smrtícímu viru.

Sezóny 1
2014 - 2015

Obsahuje spoilery!

1. série

Quincy pomáhá doktorce Scottové s výrobou vakcíny. Po čase se dozvídáme, že jeho ženu a dceru drží jako rukojmí na své lodi ruský admirál Ruskov a vyhrožuje Quincymu, že je zabije, pokud mu nebude dávat informace o pokroku doktorky Scottové. Když admirál konečně konfrontuje kapitána Chandlera, Quincy se pokusí doktorku Scottovou unést na admirálovu loď, ale selže a je uvězněn. Quincy se po svém zatčení odmítá jakkoliv podílet na výrobě vakcíny. Spřátelí se s členem posádky nazývaného Bacon a pravidelně s ním hraje šachy. Postupně začíná Bacona a s ním i část posádky obracet proti kapitánu Chandlerovi. Avšak poté, co se kapitánu Chandlerovi podaří zachránit jeho rodinu, se opět přidává k nakonec úspěšné výrobě léku a stává se nepostradatelným členem posádky. Po připlutí Nathan James do Baltimoru se zdržuje na můstku, kde je postřelen ve chvíli, kdy na loď vtrhnou muži Grandersonové.

2. série

Quincy je postřelenn a jeho poslední nadějí je lodní doktor, který ho nakonec stabilizuje. Virolog se ale později obětuje, když se muži Grandersonové domnívají, že ví, kde je ukryt původní vzorek viru a chtějí ublížit jeho ženě, aby jej donutili mluvit.

Foto: TNT

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama