Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

S01E02: Re-Inventing the Abbotts

S01E02: Re-Inventing the Abbotts

Když se u Stelly a Wese doma objeví lidé z imigračního úřadu, uvědomují si, že musí oba hájit jejich sňatek, aby nebyl Wes deportován zpět do Londýna. Peter a Ida se rozhodují, že prodají dům, ale Peter je nakonec na vážkách. Stella pomáhá Aidenovi dojít zodpovědnosti a přestat se vyhýbat realitě. Elizabeth má spisovatelský blok. Naštěstí má Stella řešení, jak jí pomoct, avšak Diego není z jejího nápadu nadšen.

sk
14.3.2018
563 000
42 minut

Základní info:

Režie: John T. Kretchmer
Scénář: Erin Cardillo, Richard Keith

Hrají: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott), Nadej Bailey (Sadie), Dominique Lucky Martell (Fiona Rojas Abbott), Sebastian Vargas (Frank Rojas Abbott), Alyshia Ochse (Marlene), Jennifer Spence (Agent J Stern), Shannon Chan-Kent (Finley), Tarun Keram (Jasper), Lindsay Maxwell (Denise)

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Raya

Za mě i lepší než přechozí díl. Nedovedla jsem si představit o čem díly budou dál. Po tomhle trochu věřím, že to může mít nějaký potenciál. Tenhle díl opravdu skvělý

19.3.2018 | 17:13:24

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama