Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

Stella Abbott

Stella Abbott

Dívka, které byla diagnostikována rakovina. Po osmi letech je však její nemoc vyléčena, a tak může začít žít znovu.

Sezóny 1
2018 - 2018

Během jejího dospívání byla Stelle diagnostikována rakovina. Tento faktor zasáhl celou rodinu. Všichni se proto snažili Stelle ulehčit její zbývající roky a zaplnit je láskou a šťastnými vzpomínkami. Proto s ní její sourozenci Aiden a Elizabeth podnikají různé aktivity, jako skoky padákem či chození po večírcích. Zkrátka chtějí, aby Stella prožila dny, jakoby byly její poslední.

Stella si však začíná uvědomovat, že jí něco chybí, a to láska. Proto se rozhodne odjet do romantické Paříže, kde se setká s Wesem, který pochází z Londýna. Ti se do sebe zamilují a brzy poté se vezmou a začnou spolu žít v Americe.

Jednou, když Stella plánuje svou pohřební oslavu, se společně s Wesem dozvídají, že Stella byla vyléčena. Tím se Stelle otvírá nová budoucnost a nové možnosti. Bohužel jí úsměv na tváři dlouho nevydrží, neboť zjišťuje, že jí celá její rodina po celých osm let její nemoci lhala. Každý z nich totiž před Stellou něco skrýval – její rodiče se rozcházejí, sestra Elizabeth se vzdala svých snů, aby se mohla o Stellu starat a bratr Aiden se bojí zodpovědnosti a využívá sestřiné nemoci, aby dostal ženy do postele. K tomu všemu se ještě dozvídá, že její manžel Wes k ní také nebyl zcela upřímný.

Stella se nyní musí naučit, jak žít život, který nikdy neplánovala, a jak oplatit rodině pomoc, kterou jí poskytovali.

Foto: The CW

Stella Abbott je:

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama