Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

S01E08: Sleepless Near Seattle

S01E08: Sleepless Near Seattle

Stella se ocitá na výletě s doktorem Grantem a Sadie, aby pomohli Sadie dostat se na léčbu. Zatímco je Stella pryč, obdrží Wes telefonát od své bývalky, která má pro něj pracovní nabídku. Peter a Aiden se snaží zjistit, co můžou mezi sebou považovat za normálnost a Aiden nečekaně objevuje nového přítele. Lizzie a Diego se dozvídají, že je jejich syn na škole šikanován, kvůli čemuž musí Diego odhalit svou novou stránku.

cz sk
11.5.2018
371 000
41 minut

Základní info:

Režie: Ellen S. Pressman
Scénář: Zach Dodes

Hrají: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott), Riley Smith (Dr. Will Grant), Nadej Bailey (Sadie Carter), Dominique Lucky Martell (Fiona Rojas Abbott), Sebastian Vargas (Frank Rojas Abbott), Alyssa Diaz (Kayla), Elise Gatien (Allie), Rana Roy (Pippa), Rhonda Dent (Dr. Russo),…

Hudba z epizody:

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
oskarka

Je to románek, ale hrdinka je tak roztomilá, že se dívám ráda. I když za dceru bych jí nechtěla :-)

24.5.2018 | 12:25:03
bloody_maniac

tenhle seriál mám fakt ráda, vždycky se těším na další díl..škoda, že nebyl obnoven pro další sérii, ale co, uvidím ve finále :)

12.5.2018 | 22:47:40

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama