Life Sentence Postavy

Postavy

 • Stella Abbott

  Stella Abbott

  Dívka, které byla diagnostikována rakovina. Po osmi letech je však její nemoc vyléčena, a tak může začít žít znovu.

  Sezóny 1
  2018 - 2018
 • Wes Charles

  Wes Charles

  Muž, kterého potkala Stella v Paříži a krátce na to se vzali. Po zjištění, že Stella již není nemocná, se Stella dozvídá, že k ní Wes nebyl zcela upřímný a v mnoha věcech jí lhal. Přesto se však oba milují a snaží k sobě najít cestu.

  Sezóny 1
  2018 - 2018
 • Aiden Abbott

  Aiden Abbott

  Stellin starší bratr, který využívá její nemoci k tomu, aby sbalil vdané ženy. Ve svých skoro 30 letech ještě stále bydlí u rodičů a k tomu všemu se bojí brát zodpovědnost do vlastních rukou.

  Sezóny 1
  2018 - 2018
 • Elizabeth Abbott Rojas

  Elizabeth Abbott Rojas

  Stellina starší sestra, která se vzdala svého snu vystudovat univerzitu a stát se spisovatelkou, aby mohla pečovat o svou nemocnou sestru. Aby přinesla do rodiny něco pozitivního, rozhodla se pořídit si děti, avšak nyní toho začíná litovat.

  Sezóny 1
  2018 - 2018
 • Diego Rojas

  Diego Rojas

  Elizabethin manžel. Je velmi pozitivní a miluje svojí rodinu. Peter ho považuje za ideálního syna a chtěl by, aby si z něj vzal Aiden příklad.

  Sezóny 1
  2018 - 2018
 • Ida Abbott

  Ida Abbott

  Matka Stelly, Aidena a Elizabeth. Ida nesla Stellinu nemoc velmi těžce a navíc se zhoršovalo její manželství s Peterem. Nyní, když je Stella zdravá, se rozhodla jít za svým srdcem a začala mít lesbický vztah se svou nejlepší kamarádkou Poppy.

  Sezóny 1
  2018 - 2018
 • Peter Abbott

  Peter Abbott

  Stellin, Aidenův a Elizabethin otec. Peter platil všechna léčení Stelliny nemoci a nyní rodina trpí nedostatkem peněz. Navíc se zhoršuje jeho vztah s Idou, což nakonec vede k jejich odloučení.

  Sezóny 1
  2018 - 2018

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny