Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

Life Sentence

Life Sentence je seriál o mladé ženě Stelle, která má rakovinu a tudíž počítá s tím, že již dlouho žít nebude. Po osm let s touto nemocí bojuje a záhy se dozví, že její nemoc byla vyléčena a před sebou má mnoho let života. Teď se však Stella musí naučit, jak žít život s informací, že již neumírá. A aby ten život nebyl tak jednoduchý, zjišťuje, že jí celých osm let její rodina lhala a skrývala před Stellou problémy všech jejích členů.

Life Sentence je výtvorem stanice The CW, která tento seriál začala vysílat 7. března 2018. Za vznikem seriálu stojí Erin Cardillo a Richard Keith, bez nichž by tento seriál nevznikl.


(Oficiální plakát. Foto: The CW)

V hlavních rolích hrají:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
EEvička

Ach jo!!! Přesně kvůli seriálům jako jsou tyhle už odmítám koukat na novinky.. se člověk do něčeho zakouká a zabouchne a oni pak po první sérii seriál zruší. :-(

25.9.2019 | 10:37:20
kristynka23

Mrzí mě ukončení :(

17.10.2018 | 10:25:38
percival2

Absolutně mimo můj žánr, ale naprosto super téma a moc to nepokazili. Pokud chcete něco romantického k vínku s vaší slečnou, nemůžete šlápnout vedle. Ups, druhou epizodou to zabili, tak mi jen dejte vědět, jestli se z toho dostali.

30.3.2018 | 13:29:59

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama