Life Sentence Popis

Life Sentence

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.


Life Sentence je seriál o mladé ženě Stelle, která má rakovinu a tudíž počítá s tím, že již dlouho žít nebude. Po osm let s touto nemocí bojuje a záhy se dozví, že její nemoc byla vyléčena a před sebou má mnoho let života. Teď se však Stella musí naučit, jak žít život s informací, že již neumírá. A aby ten život nebyl tak jednoduchý, zjišťuje, že jí celých osm let její rodina lhala a skrývala před Stellou problémy všech jejích členů.

Life Sentence je výtvorem stanice The CW, která tento seriál začala vysílat 7. března 2018. Za vznikem seriálu stojí Erin Cardillo a Richard Keith, bez nichž by tento seriál nevznikl.


(Oficiální plakát. Foto: The CW)

V hlavních rolích hrají:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
percival2

Absolutně mimo můj žánr, ale naprosto super téma a moc to nepokazili. Pokud chcete něco romantického k vínku s vaší slečnou, nemůžete šlápnout vedle. Ups, druhou epizodou to zabili, tak mi jen dejte vědět, jestli se z toho dostali.

30.3.2018 | 13:29:59

Stav překladu

Epizoda S01E05: Wes Side Story

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad pro vás připravují: @JudyVolf a @Zuzi.K

Přečasy má na starost: @tominotomino

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. O tomto díle můžete diskutovat v našem fóru.

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.

Reklama

Aktuality

Life Sentence se přesouvá na pátek

Life Sentence se přesouvá na pátek

Stanice The CW dělá změny. Od 27. dubna se Life Sentence přesouvá na páteční večery. Poslední středeční epizoda nás čeká 4. dubna a o dva týdny později se v tomto časovém slotu představí závěrečná série The Originals, která se tak přesouvá z původně plánovaných pátečních večerů na ty středeční.

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny