Life Sentence
80/100 - 19×

Life Sentence

Stella má rakovinu a posledních osm let prožívá každý den jakoby byl poslední. Připravuje se na nevyhnutelné. Vše se změní, když jí doktorka oznámí, že byla vyléčena.

USA | 2018 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Carlos PenaVega (Diego Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott)

S01E10: The Way We Work

S01E10: The Way We Work

Stella a Wes si uvědomují, že jejich problémy jsou větší než mysleli, a proto vyhledají profesionální pomoc. Aiden si hledá práci a také se snaží pomoci Wesovi. Lizzie a Ida začnou pracovat spolu, což nakonec vyvolá problémy, které ani jedna z nich nečekala. Peterův nový vztah zatím funguje dobře, ale musí se rozhodnout, koho staví na první místo.

sk
25.5.2018
355 000
42 minut

Základní info:

Režie: Janice Cooke
Scénář: Laura Putney, Margaret Easley

Hrají: Lucy Hale (Stella Abbott), Elliot Knight (Wes Charles), Jayson Blair (Aiden Abbott), Brooke Lyons (Elizabeth Abbott Rojas), Gillian Vigman (Ida Abbott), Dylan Walsh (Peter Abbott), Nadej Bailey (Sadie Carter), Riley Smith (Dr. Will Frant), Alyssa Diaz (Kayla), Valerie Cruz (Gina), Adam DiMarco (Miles), Rhonda Dent (Dr. Russo),…

Hudba z epizody:

  • Sailor – The Watchmaker (Stella a Wes se setkávají v kavárně a mluví o jejich budoucnosti; Stella vidí všechny členy rodiny, jak jsou momentálně šťastní.)
  • Jessie Ware – Alone (Stella navrhuje Wesovi, aby vyzkoušeli manželskou poradnu a aby se soustředili na to, co je mezi nimi dobré.)
  • Rogue Wave – Forest (Stella si stěžuje, že se Peter k ní stále chová, jako by byla nemocná a následně dostane Peter smsku, ve které se s ním Gina rozchází; Lizzie a Ida se udobřují; Wes oznamuje Aidenovi, že do baru nemůže investovat.)
  • Odesza feat. Sasha Sloan – Falls (Stella a Wes spolu tráví noc; Wes a Aiden podepisují papíry k baru; Kayla oznamuje Aidenovi, že dostala nabídku na práci v Jižní Americe; Lizzie se svěřuje Idě, že jí nakladatel chce vydat knížku; Peter žádá Ginu o druhou šanci; Stella, Wes a Aiden pracují na baru.)

Foto: The CW

Promo k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuality

Life Sentence dlouhý život nečeká

Life Sentence dlouhý život nečeká

Osud seriálu byl ještě před týdnem nejistý a ačkoliv se objevovaly zprávy o zrušení, tvůrce seriálu je vyvracel. Nyní je však o všem rozhodnuto, neboť představitelka Stelly, Lucy Hale, na svém Twitteru oznámila, že seriál končí. Stella tak sice získala šanci na nový život, Life Sentence ale ne.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama