Magnum P.I. (2018)
80/100 - 8×

Magnum P.I. (2018)

Thomas Magnum je bývalý člen námořnictva, jenž se vrátí z války zpátky domů na Havaj, kde si otevře soukromou detektivní kancelář, ve které využívá své vojenské schopnosti k řešení případů. Jedná se o reboot stejnojmenného seriálu z osmdesátých let.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
5 sezón | NBC, CBS | 43 minut
žánr
Akční, Detektivní, Drama
hrají
Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville "Rick" Wright), Stephen Hill (Theodore "TC" Calvin), Tim Kang (Gordon Katsumoto), Amy Hill (Teuila "Kumu" Tuileta)

S01E01: I Saw the Sun Rise

S01E01: I Saw the Sun Rise

Magnum, šarmantní darebák, americký hrdina a zapálený fanoušek Detroit Tigers, žije v domku pro hosty při luxusním sídle, kde pracuje jako bezpečnostní konzultant vedle svého podnikání coby soukromé očko. Správkyní pozemků je krásná Juliet Higginsová, která je nežádoucí bývalou agentkou MI6 a jejíž druhou prací je dohlížet na Magnuma společně s jejími dvěma dobermany. Když Magnum potřebuje pomoc, obrátí se na své věrné kamarády a přeživší válečné zajatce – Theodora Calvina, bývalého pilota u mariňáků, která má nyní firmu na lety vrtulníkem nad ostrovy, a Orvilla Wrighta, bývalého mariňáka, jenž nyní vlastní nejlepší plážový klub a je na ostrově mužem s nejlepšími konexemi. S klíčky k Ferrari v jedné ruce a pilotními brýlemi v druhé a pivem Old Düsseldorf v lednici se Thomas Magnum vydává vstříc případům!

sk
24.9.2018
8 124 000
43 minut

Základní info:

Režie: Justin Lin
Scénář: Peter M. Lenkov & Eric Guggenheim

Hrají: Jay Hernandez (Thomas Magnum), Perdita Weeks (Juliet Higgins), Zachary Knighton (Orville Wright), Stephen Hill (Theodore Calvin), Domenick Lombardozzi (Sebastian Nuzo), James Remar (Buck Greene), Kimee Balmilero (Noelani Cunha), Sung Kang (Yoshi Tanaka), Tiffany Hines (Lara Nuzo), Reznor Allen (Jake Nuzo), Nadine Nicole (Emily), Nico Woulard (Charlie Resnick), Antal Kalik (Dale Gerard), Vince Shin (Kim Kil-Yon),…

Foto: CBS

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Radmila67

nový kabát, ale málo charismatický hlavní hrdina, třeba se to rozjede :( celý první díl se mi v hlavě opakovala stále jedna myšlenka: dialog „to je prcek“ jede se autem „to je prcek“ letí se vrtulníkem „to je prcek“ psi vrčí „to je prcek“… a tak to pokračovalo až do konce, koukám, že jsem hodně povrchní, Jay Hernandez (1,74 m) je sice chlap, ale Tom Selleck (1,93 m) to není, možná chtěli změnu, no nevím, další co mi vadilo, je Higgins v ženském těle, chemie mezi „plážovým povalečem“ a „anglickým sucharem“ z původní verze byla úžasná, doufám, že to tady nepohnojí romantickou linkou a v dalších dílech bude znatelný posun správným směrem, nechám se překvapit a ještě tomu dám 1–2 díly šanci, než seriál totálně zavrhnu :)

10.10.2018 | 19:54:09
percival2

Přesně ten žánr jako původní Magnum, oddechovka ve stylu původního Magnum P.I. říznutá Nickem Slaughterem. Takže přesně to, na co jsem se těšil. Jediné, co mi tam trochu nesedí, je ten latinoameričan, ale snad si zvyknu.

8.10.2018 | 18:48:32
messenger

Je to bida, jediny character, ktery by to utahl sam je higginsova, zbytek je fakt bida, snad se pochlapi. Story taky 1000× ohrana pisnicka, je rok 2018 meli do toho trochu slapnout a vymyslet neco soucasneho.

26.9.2018 | 22:21:17
TomasKlouza

Ale jo, docela dobrý, uvidíme jak to bude v dalších dílech. Až na tu scénu truck vs. ferrari (tam bylo vidět slabé CGI).

26.9.2018 | 19:09:40
Raiden123

Neviem,celkom to ujde …

25.9.2018 | 10:37:51

Nepřehlédněte

Bude konec seriálu uspokojivý?

Bude konec seriálu uspokojivý?

Do konce páté řady a vlastně i celého seriálu je před námi už jen pět epizod, které přivedou jednotlivé dějové linky ke svému závěru. Jelikož bylo oznámení o konci ohlášeno až po dotočení páté řady, vyvstává otázka, zda bude finále seriálu uspokojivé?

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama