Manifest S02E02: Grounded

S02E02: Grounded

S02E02: Grounded

Na Zeka dopadá den smrti.

cz sk
14.1.2020
3 490 000
43 minut

Oficiální synopse

Ben si vytváří opatrné spojenectví s izolovaným vysokoškolským studentem z letu 828, jehož volání buď odhalilo násilný zločin, nebo mu jeden pomohlo spáchat. Jak Saanvi usiluje o další výzkum ohledně dnu smrti, Grace udělá překvapivý objev v jejím těhotenství a Olive potká spřízněnou duši.

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Bývalý partner Mick měl zemřít v závěru 1 série přijde mi, že je tam na víc.

14.1.2020 | 17:09:54

Stav překladu

Epizoda S02E01: Fasten Your Seatbelts

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Pokud byste opravdu měli zájem o překlad českých titulků a slovenské vám stačit nebudou, jistě nám to napište. Budeme se snažit překlad dodat a začali bychom někdy na konci února. Děkujeme :)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců