Manifest S02E06: Return Trip

S02E06: Return Trip

S02E06: Return Trip

Ben a Saanvi společně pracují na přípravě překvapivého sloučení rodiny pro citově uzavřeného pasažéra letu 828. Mezitím se Olive vzdaluje od své rodiny, Jared se dozví více o rostoucím duchu nálady skupiny, která je proti pasažérům letu 828 a Michaela se ocitne na pokraji zoufalství, když hrozí, že minulost Zeka zničí jeho nový život.

cz sk
11.2.2020
43 minut

Foto: NBC

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lex Luthor

Jared je pěknej hajzl a Mick zničila jeho život? Může si za to sám.

12.2.2020 | 19:37:59

Stav překladu

Epizoda S02E07: Emergency Exit

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Po dlouhodobém uvážení jsme se nakonec rozhodli překladu druhé řady neúčastnit. Důvodem je nejen malý zájem, ale navíc i fakt, že slovenské titulky jsou plně k dispozici. Pro nás by to byla momentálně zbytečná práce navíc, kterou můžeme vložit do jiných projektů. Děkujeme však za přízeň u první řady.

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců