Manifest Kdo všechno se přidá ke druhé řadě?

Kdo všechno se přidá ke druhé řadě?

Kdo všechno se přidá ke druhé řadě?

Za pouhý měsíc znovu uvidíme seriál Manifest nejen s našimi oblíbenými pasažéry, ale i s novými tvářemi. V následujícím článku se můžete podívat na herce, kteří se k seriálu připojí.

5 0
7.12.2019

Záhada letu 828 se 7. ledna 2020 vrátí na televizní obrazovky. Pasažéři, kteří se po pěti a půl letech vrátili ze záhadného letu, se navrátili ke svým rodinám a na konci první série zjistili, že smrt si je nakonec přeci jen najde. Datum jejich smrti se neodkladně blíží. Kdo je bude na téhle cestě doprovázet? Druhá série se bude točit i okolo lidí X, kteří si myslí, že pasažéři jsou ohrožením pro společnost.¨

L. Gibson, C. Lundstedt, A. Ward-Hammond, E. Tamaki, Y. Jackson, G. Warein. Foto: Netflix, Marvel, CW, CBS, Freeform


Leah Gibson je především známá pro svoji opakující se roli v seriálu Jessica Jones od stanice Netflix a hlavní opakující se roli v seriálu od Facebooku Sacred Lies. Leah si zahraje Tamaru Gibson bude hrát Tamaru, svůdnou pouliční barmanku v podniku, kde se scházejí lidé X.

Carl Lundstedt se nedávno objevil v oslavovaném filmu od DC Jokerovi po boku Joaquina Phoenixe. Takéhrál hlavní postavu v seriálu Cloak and Dagger. Carl představí Billyho, ochranářského bratra Tamary.

Andrene Ward-Hammond si nedávno zahrál v seriálu od stanice Fox Star a od stanice TNT Claws. Andrene sehraje roli kapitánky Kate Bowers, nově jmenované kapitánky na okrsku, kde pracuje Michaela. Kate je vždy přímá a nestrpí blázny.

Ellen Tamaki byla naposledy spatřena v hlavní roli Niko Hamady v rebootu od CW Charmed (2018). Ellen si zahraje roli Dreu Mikami, nová parťačka Michaely.

Yasha Jackson ukončila svoji vedlejší roli ve filmu Clifford the Big Red Dog od Paramount Pictures. Naposledy jsme ji mohli vidět v šesté sérii seriálu Raye Donovana. Yasha představí roli Suzanne Martin, děkanku univerzity Astoria a Benovu bývalou přítelkyni. Znovu se zkontaktují, když se náhodně setkají na koleji.

Garrett Wareing si zahrál v psychologickém thrilleru od Stevena Soderbergha Perfect a naposledy byl v televizi viděn jako Zach Fordson v seriálu Pretty Little Liars: The Perfectionists. Garrett zobrazí roli TJ Morrisona, dalšího pasažéra z letu 828, který je vysokoškolským studentem. Letěl na Jamaicu na dovolenou a vrátil se zpět o pět a půl roku později. Nikoho jiného než sebe nemá a tak si ho vezme pod svá křídla právě Ben.

Znáte některého z herců? Těšíte se na druhou řadu?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E01: Fasten Your Seatbelts

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Pokud byste opravdu měli zájem o překlad českých titulků a slovenské vám stačit nebudou, jistě nám to napište. Budeme se snažit překlad dodat a začali bychom někdy na konci února. Děkujeme :)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců