Manifest
76/100 - 72×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | NBC, Netflix | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Jared Grimes (Adrian), Holly Taylor (Angelina Meyer), Mahira Kakkar (Aria Gupta), Shirley Rumierk (Autumn Cox), Josh Dallas (Ben Stone), Mugga (Bethany Collins), Adriane Lenox (Beverly), Frank Deal (Bill Daly), Jack Messina (Cal Stone), Ty Doran (starší Cal Stone), Daniel Sunjata (Danny), Ellen Tamaki (Drea Mikami), Ali Lopez-Sohaili (Eagan Tehrani), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

Grace Stone

Grace Stone

Grace je manželkou Bena a matkou Olive a Cala.

Sezóny 4
2018 - 2023

Po letech truchlení ze ztráty jejího manžela a syna, se Grace opět shledává se svojí ztracenou rodinou. Díky zázračnému návratu je připravena přijmout vše, co jí do života přijde. Třeba i to, že se svým manželem zjistí, že jejich syn může být vyléčen z jeho vzácné dětské rakoviny a nebýt opožděného letu o pět let, nemohla by se tahle příležitost naskytnout.

Athena Karkanis jako Grace Stone. Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Sheeku

to je taková píp, že to snad není možný :)

1.9.2021 | 14:04:40
Adm1

just die already

21.1.2020 | 18:47:27

Nepřehlédněte

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Přesně v 8:28 amerického času 28.8. jsme se dozvěděli, že seriál o letadle 828 bude mít 20 epizod a čtvrtá řada bude rozdělena na části. Zároveň bude tato řada zcela poslední a bude odvysílána pouze na Netflixu. Jste rádi, že příběh bude pokračovat?

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama