Manifest Grace Stone

Grace Stone

Grace Stone

Grace je manželkou Bena a matkou Olive a Cala.

Sezóny 2
2018 -

Po letech truchlení ze ztráty jejího manžela a syna, se Grace opět shledává se svojí ztracenou rodinou. Díky zázračnému návratu je připravena přijmout vše, co jí do života přijde. Třeba i to, že se svým manželem zjistí, že jejich syn může být vyléčen z jeho vzácné dětské rakoviny a nebýt opožděného letu o pět let, nemohla by se tahle příležitost naskytnout.

Athena Karkanis jako Grace Stone. Foto: NBC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Adm1

just die already

21.1.2020 | 18:47:27

Stav překladu

Epizoda S02E06: Return Trip

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Po dlouhodobém uvážení jsme se nakonec rozhodli překladu druhé řady neúčastnit. Důvodem je nejen malý zájem, ale navíc i fakt, že slovenské titulky jsou plně k dispozici. Pro nás by to byla momentálně zbytečná práce navíc, kterou můžeme vložit do jiných projektů. Děkujeme však za přízeň u první řady.

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců