Manifest
75/100 - 57×

Manifest

Let 828 se 191 pasažéry zmizel a po pěti a půl letech se záhadně vrátil, přičemž cestující nezestárli ani o den. Celý svět řeší tento pozoruhodný příběh cestujících, jejich rodin a přátel, jak se vypořádávají s návratem do světa, který je považoval za mrtvé. Při pokusu se sžít s novým světem, se ale kolem nich začnou dít věci, které nedokáží sami vysvětlit.

USA | 2018 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | NBC | 43 minut
žánr
Mysteriózní, Rodinný, Thriller
hrají
Jared Grimes (Adrian), Holly Taylor (Angelina Meyer), Mahira Kakkar (Aria Gupta), Shirley Rumierk (Autumn Cox), Josh Dallas (Ben Stone), Mugga (Bethany Collins), Adriane Lenox (Beverly), Frank Deal (Bill Daly), Jack Messina (Cal Stone), Ty Doran (starší Cal Stone), Daniel Sunjata (Danny), Ellen Tamaki (Drea Mikami), Ali Lopez-Sohaili (Eagan Tehrani), Francesca Faridany (Fiona Clarke)

Manifest přilétá s první ukázkou na čtvrtou řadu

Manifest přilétá s první ukázkou na čtvrtou řadu

Z Netflixu včera zveřejnili krátkou ukázku na čtvrtou řadu, kde Michaela prohledává kontejnery v přístavu. Co nebo koho tam najde, to se dozvíte v následující ukázce. Čtvrtá řada by měla na Netflix dorazit již brzy.

9 0
7.6.2022

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

roco888

Už je ta „záhada“ moc dlouhá....... Nic do sebe pořádně nezapadá ani po třech sériích, prostě je to únavné, těch rozdělaných úrovní je už moc – a jak se říká – stokrát nic umořilo osla.

8.6.2022 | 21:02:24
reign

Že se děj místy vleče a přibývá vaty – to bych překousl. Ale obsazení Grace, Bena a Cala Stoneových je na můj vkus katastrofa. Kluk hraje emoce jak Suchánek za mlada, pořád se zavřenou pusou. Matka pro změnu hubu furt dokořán, no a slušný správný americký daňový poplatník taťka Ben Stone „jsme rodina, zvládneme to“ mi pije krev nejvíce. (o svém neherectví úspěšně přesvědčil už v Bylo nebylo v roli Krasoně). To má být profesor matematiky? Nechápu to, přitom zbytek postav je obsazený bez nějakých úletů, tak proč musí nejvíc času před kamerou strávit nemehlo Josh Dallas.

3.8.2022 | 19:05:42
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E13: Mayday: Part 2

cz100%
DOKONČENO
sk100%
DOKONČENO

Překlad: @Zira

Překlad sedí: Na všechny dostupné verze

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte Manifest

Nepřehlédněte

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Manifest k nám přiletí počtvrté a naposled

Přesně v 8:28 amerického času 28.8. jsme se dozvěděli, že seriál o letadle 828 bude mít 20 epizod a čtvrtá řada bude rozdělena na části. Zároveň bude tato řada zcela poslední a bude odvysílána pouze na Netflixu. Jste rádi, že příběh bude pokračovat?

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama