Manifest Pasažéři budou v druhé řadě bojovat s datem smrti

Pasažéři budou v druhé řadě bojovat s datem smrti

Pasažéři budou v druhé řadě bojovat s datem smrti

Seriál Manifest byl na letošním Comic-Conu v New Yorku a při představení druhé řady tam byl vypuštěn i oficiální trailer na druhou řadu. Trailer však rozhodně nevyzradil mnoho, takže nás stále čeká plno překvapení. Taky se na druhou řadu těšíte?

12 0
8.10.2019

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

FValek

Vypadá to docela dobře, v rámci možností, ale po první sérii se ani moc netěším upřímně. :D

#2 Negan_Grimes
8.10.2019 | 21:52:19
Negan_Grimes

#1 FValek: Finále prve série bol prúser. Neviem, čo očakávať od druhej, pozriem si začiatok, ale bojím sa, že to bude slabota.

#3 FValek
8.10.2019 | 22:10:05
FValek

#2 Negan_Grimes: Jojo, přesně… i teď se bojím, že do toho traileru narvali 99 % akce a zbytek seriálu bude zase ta stará dobrá telenovela…

9.10.2019 | 0:00:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E01: Fasten Your Seatbelts

sk100%
DOKONČENO

Vzhledem k tomu, že má HBO Go seriál na své platformě, nepředpokládali jsme, že se budeme účastnit druhé řady. Bohužel jsem však pozdě dostala informaci, že zatím vysílací práva na druhou řadu nemají, tudíž titulky ke druhé řadě jsou v nedohlednu. Náš tým tohle nemohl předvídat, zapojil se do jiných projektů a překlad titulků rozhodně v lednu neproběhne.

Pokud byste opravdu měli zájem o překlad českých titulků a slovenské vám stačit nebudou, jistě nám to napište. Budeme se snažit překlad dodat a začali bychom někdy na konci února. Děkujeme :)

Trailer ke druhé řadě

Thumbnail Play icon

Reklama

Nepřehlédněte

Co očekáváme od druhé řady?

Co očekáváme od druhé řady?

Poté, co byla druhá řada oficiálně potvrzena, je na čase si shrnout, co první série zvládla nebo naopak a říct si 10 věcí, které bychom od druhé řady rádi uvítali.

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců