Masters of Sex (Mystérium sexu) Johnny Masters

Johnny Masters

Johnny Masters

Libbyin vymodlený syn.

Sezóny 2
2015 - 2016

Johnny je prvorozeným synem Mastersových. Bill o děti z mnoha osobních důvodů moc nestál, zato Libby vždy snila o velké rodině, což se jí nakonec povedlo. Bill se ale už od začátku stavěl ke svému synovi odtažitě a skoro by se dalo říct chladně. Malý Johnny to samozřejmě cítí a nechápe, proč je k němu otec takový. Navíc má pocit, že se tak chová i k jeho milované matce, což jej vytáčí snad ještě víc. A tak Johnny svého otce tiše nenávidí a občas se pustí i do otevřeného konfliktu. A jedna z Billových největších životních obav se stává skutečností.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás