Masters of Sex Henry Johnson

Henry Johnson

Henry Johnson

Virginiin syn.

Sezóny 3
2013 - 2015


Henry je starším z Virginiiných dětí. Coby malé dítě byl velmi zvídavý a toužil trávit více času se svým otcem, kterého zbožňoval, ale který o něj nejevil přílišný zájem. Celá situace se zhoršila, když Virginia začala pracovat s Billem a děti ji vídaly jen velmi málo. Jako mladý muž na prahu dospělosti dávno žádné krize s matkou neřeší (na rozdíl od Tessy), zato má ale potíže najít si a udržet práci, která by mu vyhovovala. Když začne válka ve Vietnamu, konečně uvidí tu správnou příležitost…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás