Masters of Sex (Mystérium sexu) Henry Johnson

Henry Johnson

Henry Johnson

Virginiin syn.

Sezóny 3
2013 - 2015

Henry je starším z Virginiiných dětí. Coby malé dítě byl velmi zvídavý a toužil trávit více času se svým otcem, kterého zbožňoval, ale který o něj nejevil přílišný zájem. Celá situace se zhoršila, když Virginia začala pracovat s Billem a děti ji vídaly jen velmi málo. Jako mladý muž na prahu dospělosti dávno žádné krize s matkou neřeší (na rozdíl od Tessy), zato má ale potíže najít si a udržet práci, která by mu vyhovovala. Když začne válka ve Vietnamu, konečně uvidí tu správnou příležitost…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás