Masters of Sex (Mystérium sexu) Virginia Johnson

Virginia Johnson

Virginia Johnson

Billova pravá ruka.

Sezóny 4
2013 - 2016

Bývalá barová zpěvačka po dvou rozvodech a s dvěma dětmi si najde práci v nemocnici, kde si ji Bill Masters vybere jako asistentku pro svou studii. A nevybere si ji jen tak pro nic za nic. Virginia má totiž na svou dobu (a na své pohlaví) až překvapivě volnomyšlenkářské názory a její vztah k sexu na tu dobu nezvykle pozitivní. Nemá problém jednat s Billovými zkoumanými subjekty, mezi kterými jsou kromě jiného i prostitutky, a ráda mu poskytne tolik potřebou zpětnou vazbu a ženskou radu. Protože i úžasný doktor Masters toho o ženách, které jsou jeho hlavním zaměřením, vlastně zase tolik neví.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Daydreamer4ever

Po 3. sérii u mě Virginia dost klesla…

1.1.2016 | 13:29:00

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás