Masters of Sex Virginia Johnson

Virginia Johnson

Virginia Johnson

Billova pravá ruka.

Sezóny 4
2013 - 2016


Bývalá barová zpěvačka po dvou rozvodech a s dvěma dětmi si najde práci v nemocnici, kde si ji Bill Masters vybere jako asistentku pro svou studii. A nevybere si ji jen tak pro nic za nic. Virginia má totiž na svou dobu (a na své pohlaví) až překvapivě volnomyšlenkářské názory a její vztah k sexu na tu dobu nezvykle pozitivní. Nemá problém jednat s Billovými zkoumanými subjekty, mezi kterými jsou kromě jiného i prostitutky, a ráda mu poskytne tolik potřebou zpětnou vazbu a ženskou radu. Protože i úžasný doktor Masters toho o ženách, které jsou jeho hlavním zaměřením, vlastně zase tolik neví.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Daydreamer4ever

Po 3. sérii u mě Virginia dost klesla…

1.1.2016 | 13:29:00

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Masters of Sex a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Nepřehlédněte

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Emmy 2017

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Jediná nominace na Emmy pro Masters of Sex

Poslední série Masters of Sex se dočkala jediné nominace na letošní televizní ceny za nejlepší výpravu. Uvidíme, zda se jim naposledy podaří zabodovat.

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás