Masters of Sex (Mystérium sexu) Lilian DePaul

Lilian DePaul

Lilian DePaul

Tvrdá a cílevědomá lékařka.

Sezóny 2
2013 - 2014

Lilian je skvělá lékařka, která svůj život zasvětila své kariéře a snaze prosadit se v mužském světě. To z ní ale udělalo ženu velmi odměřenou a nepřístupnou, která žije sama, prakticky bez přátel, neustále zahrabaná ve své práci. Jediný člověk, který si s ní dokázal vytvořit užší pouto, je Virginia, která jí pomáhá s její prací na osvětovém programu, který se zaměřuje na včasnou diagnózu rakoviny děložního čípku. Lilianina vášeň pro tento program plyne především z faktu, že sama touto rakovinou trpí a ví, že mnoho času jí už nezbývá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás