Masters of Sex (Mystérium sexu) Tessa Johnson

Tessa Johnson

Tessa Johnson

Virginiina vzdorovitá dcera.

Sezóny 4
2013 - 2016

Tessa je Virginiina dcera, malé děvčátko, které ještě před pár lety mělo rádo pohádky, ale teď vyrostlo ve vzpurnou mladou ženu, která se jen těžko vyrovnává se slávou své matky. A nebo spíš s okolnostmi její slávy. Tessa těžce nese Virginiinu pracovní vytíženost a obsah její práce. Nesnáší, když se ji Virginie snaží „vychovávat“, a téměř vždy se staví proti ní. Fakt, že časem odhalí podstatu jejího vztahu s Billem, situaci také nepřidá. Přitom ale stejně jako Virginie touží po urovnání jejich vztahu, i když se snahy jich obou neustále míjejí.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás