Masters of Sex (Mystérium sexu) Dan Logan

Dan Logan

Dan Logan

Majitel firmy na výrobu parfémů, který finančně podporuje Billův a Virginiin výzkum.

Sezóny 1
2015 - 2015

Když se Bill a Virginia rozhodnou, že potřebují investora, konečná volba padne na Dana Logana, majitele firmy vyrábějící parfémy, ale i potravinářská dochucovadla. Dan od nich na oplátku žádá výzkum feromonů, který by mu pomohl vytvořit univerzální parfém, který by v lidech vzbuzoval vzájemnou přitažlivost. Bill takový výzkum považuje za nesmysl, a tak s Danem bádá Virginia. Dan je sice starý proutník, který žije odloučeně od své deprimované ženy, k Virginii ale vzplane nefalšovanou láskou. A Virginii to nenechá tak úplně chladnou…

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás