Masters of Sex (Mystérium sexu) William Masters

William Masters

William Masters

Odborník na slovo vzatý.

Sezóny 4
2013 - 2016

Dr. William Masters je eso Středozápadu v gynekologii a porodnictví a specializuje se rovněž na léčbu neplodnosti. Všichni si ho váží, mnoho párů by se bez jeho pomoci neobešlo a ženy jej uctívají téměř jako Boha. Jenže v okamžiku, kdy se rozhodne odbočit z cesty své bezpečné kariéry a začne se věnovat výzkumu lidské sexuality, narazí na prudérnost svého okolí a společenské předsudky. Bill Masters ale nepatří mezi ty, kteří by míchali dohromady vědu a společenská tabu. Chce znát pravdu, a tu nalezne za každou cenu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

<3

webmaster, korektor
4.10.2013 | 20:40:01

Nepřehlédněte

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Sledujte Masters of Sex na ČT Art

Více než rok poté, co byl seriál čtvrtou řadou ukončen, se konečně dostává i na naše obrazovky. ČT Art jej bude vysílat každou středu pod názvem Mystérium sexu, a to v původním znění s českými titulky. Prvního dílu se dočkáme už 3. ledna.

Reklama

A to je vše

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Masters of Sex po čtvrté sérii končí

Obavy všech diváků se bohužel naplnily. Drama Masters of Sex se páté řady nedočká, stanice Showtime se rozhodla seriál ukončit. Významnou roli v tom samozřejmě sehrála klesající sledovanost. Budou vám Bill s Virginií chybět? A jste spokojeni se zakončením jejich příběhu?

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás