Mr. Robot
94/100 - 354×

Mr. Robot(Mr Robot)

Elliot je mladý programátor, který má problém navazovat vztahy s lidmi. Má pocit, že se s okolním světem může bavit pouze tak, že hackuje jejich přístroje. Pracuje u bezpečnostní firmy, kde ale musí skrývat své skutečné umění. Navíc ho osloví tajná hackerská organizace, která chce s jeho pomocí zničit nadvládu jednoho procenta nejmocnějších lidí světa, kteří údajně řídí běh dějin.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | USA Network | 45 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Thriller
hrají
Rami Malek (Elliot Alderson), Christian Slater (Mr. Robot), Carly Chaikin (Darlene Alderson), Portia Doubleday (Angela Moss), Martin Wallström (Tyrell Wellick), Michael Cristofer (Phillip Price), Grace Gummer (Dom DiPierro), BD Wong (Whiterose), Stephanie Corneliussen (Joanna Wellick), Bobby Cannavale (Irving), Gloria Reuben (Krista Gordon), Michel Gill (Gideon Goddard), Ben Rappaport (Ollie Parker), Ron Cephas Jones (Romero), Azhar Khan (Mobley)

Sam Esmail odpovídal fanouškům na Redditu

Sam Esmail odpovídal fanouškům na Redditu

Samotný tvůrce Mr. Robota si našel čas, aby zodpověděl dotazy lidu na finále první řady, na seriál jako takový a na pár dalších doplňujících témat.

24 0
5.9.2015

Pokud rádi sdělujete své teorie a postřehy k seriálu veřejně, určitě jste už narazili na diskuzi o Mr. Robotovi na Redditu. Mnoho fanoušků se zde po každé epizodě chodilo vypovídat ze všeho, co zrovna viděli, a po poslední epizodě první řady se Sam Esmail, tvůrce seriálu, rozhodl, že dá fanouškům příležitost se ho na cokoliv zeptat.

Některé z otázek a reakcí si nyní projdeme a pokud máte zájem o kompletní diskuzní fórum Sama Esmaila, můžete se na ni podívat.


slowpush: Měl jste vždy v plánu udělat ve finále menší časový skok?
Sam Esmail: Ano.

Seploned: Skvělá epizoda! Proslov pana Robota o realitě byl geniální. Ale říkám si, kdy jste tam umístil tu narážku na seznamku Ashley Madison? Nebyl nějaký problém s tak brzkým zmíněním?
Sam Esmail: Nějakou dobu jsem ji měl ve skriptech, protože šlo o odkaz na pilot, ale pak jsem ji odstranil, protože mi přišlo, že by se to moc opakovalo. Ale když se to u AM podělalo, zase jsem ji vrátil.

fauxfauxx: Hudbu jste vybíral vy sám? Podle mě se do jednotlivých scén skvěle hodily.
Sam Esmail: Většinou ano.

keeegan: Zrovna jsem dokoukal finále. Kdo byl za dveřmi?
Sam Esmail: Výborná otázka.

Kdo byl za dveřmi? Zdroj: USA Network

vocalistsXD: Kde se dají koupit ty sluneční brýle s USB?
Sam Esmail: Zkuste Google, prodávají je skoro všude.

Marekexp: Finále bylo výborné. Budou někdy zveřejněny nepovedené scény?
Sam Esmail: Ano, budou.

rflairfan1: Moc dobré. Chtěl jsem tam víc Tyrella, ale něco mi říká, že až se objeví, dočkáme se odpovědí. Vrátí se Christian i ve druhé sérii? Zkoušel jsem volat 911, abych ho přivolal, ale nefungovalo to!
Sam Esmail: Christian se vrátí. Z nějakého důvodu měl stejné obavy. Nebojte se! Vrátí se.

kev0ut: Zveřejníte oficiální soundtrack?
Sam Esmail: Máme to v plánu.

ldivadl: Přemýšlel jste o komiksech s Mr. Robotem, případně o jiném médiu, které by udrželo vášeň pro fsociety i během pauzy?
Sam Esmail: Ano. Nejen přemýšlel, před premiérou pilotu mělo něco podobného vyjít, ale nevyšlo to. Budu se dál snažit, mohlo by to být celkem fajn.

typically_wrong: Někde se psalo, že jste řekl, že máte děj na takové tři až čtyři série. Budete se toho držet nehledě na popularitu seriálu, nátlaku ze strany stanice a hromadu peněz?
Sam Esmail: Ano, nepřekročím pět sérií. Takže tak tři nebo čtyři budou.

Diskuze /7

Offak

Kdo byl za dvermi… To je otazka :D

#2 Hrach0r
5.9.2015 | 20:53:35
Hrach0r

#1 Offak: No kdo?! :-D

6.9.2015 | 0:09:30
SwaaOwner

Ta scéna se dveřmi byla někdy ke konci? Ať procházím video jak chci, tak jí tam nevidím.

6.9.2015 | 12:37:31
Offak

uplne zaverecna scena :-) Tipuju, ze tam byl Tyrell, ale tezko rict

6.9.2015 | 15:01:36
Offak

jelikoz tyrell eliota ocividne sledoval, kdyz byl aji zaber z toho, jak se eliot sam shodil s toho zabradli, tak predpokladam, ze cekal az dojde zase k nejakemu zlomu, ke kteremu v tomto dile zajiste prisel

6.9.2015 | 15:02:25
pinocchio

za dverami urcite nebol tyrell.. on neklope :D

8.9.2015 | 0:46:28
marzus

Je to čisté psycho, takže tam bude Shayla :-D

11.9.2015 | 20:59:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Sbohem, příteli

Sbohem, příteli

Reklama

Nejdůležitější hráči

Nejdůležitější hráči

Edna na sociálních sítích

Filtr seriálů
Reklama