Nancy Drew
92/100 - 18×

Nancy Drew

Osmnáctiletá Nancy Drew právě odmaturovala a během léta se začala připravovat na odchod na vysokou školu, nicméně kvůli rodinné tragédii je nucena svůj odchod odložil o rok. Nyní se pouští do vyšetřování vraždy, která je zahalena tajemstvím.

USA | 2019 | Poslední sezóna
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Detektivní, Drama, Mysteriózní
hrají
Ryan-James Hatanaka (Abe Tamura), Alex Saxon (Ace), Aadila Dosani (Amanda Bobbsey), Maddison Jaizani (Bess Marvin), Scott Wolf (Carson Drew), Teryl Rothery (Celia Hudson), Leah Lewis (George Fan), Praneet Akilla (Gil Bobbsey), Shannon Kook (Grant), Alvina August (Karen Hart), Sara Canning (Katherine Drew), Katie Findlay (Lisbeth), Lizzie Boys (Lucy Sable), Stephanie Van Dyck (Mrtvá Lucy), Kennedy McMann (Nancy Drew)

S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

S03E13: The Ransom Of The Forsaken Soul

Ve finále sezóny spočívá osud Horseshoe Bay v rukou Drew týmu, která musí najít způsob, jak porazit svého dosud nejmocnějšího nepřítele. Životy a srdce jsou v nadpřirozeném světě v ohrožení. Během této chvíle se osud jednoho z párů navždy změní.

sk
29.1.2022
350 000
43 minut

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Nancy byla fakt dobra když přišla s planem jak se zbavit Temperance ale nečekal jsem že ji Temperance ukaže možnost volby co se muže stat a nečekal jsem že zavaha a necha ji naživu a pak ji stejně zabije a stejně tak že Aceovi řekne že ho nemiluje jen aby ho ochranila ale aspon Ryan nezemřel a jsem zvědav co bude ted s členy Drew ohledně toho co předpovidali karty a jsem zvědav kam se poděla ta těla.

redaktor
19.4.2023 | 19:09:38
choudys

Nancy má možnost volby, tím se ji změní život.
Je mi ji líto. O možnostech věděla. Zakončení S03 a příběhu okolo Temperance skvělé.
Přichází nová hrozba.

14.3.2022 | 8:51:06
VictoriaF

To byla ta úžasná epizoda, že bych jí hned dala 100 %, ale tím, že je to poslední díl této série, tak to zanechává hrozně hořkou pachuť.

30.1.2022 | 15:19:54

Nepřehlédněte

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Čtvrtá řada bude také tou poslední

Na konci března jsme vám oznámili, že seriál se dočká čtvrté řady. Včera jsme dostali ze stanice CW informaci, že seriál po čtvrté řadě skončí. Taková informace se dala očekávat, protože stanice CW začíná s novou politikou levnějšího vysílání a tudíž ukončuje svoje dlouholeté seriály.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Filtr seriálů
Reklama