Narcos
95/100 - 288×

Narcos

Seriál Narcos je inspirován skutečným příběhem obchodníků s drogami v Kolumbii. V prvních dvou sériích se děj zaměřuje na drogového krále, miliardáře a jednoho z nejobávanějších zločinců na světě Pabla Escobara. Popisuje jeho cestu k ovládnutí obchodu s kokainem nejen v Kolumbii, ale i USA, udržení u moci přes uvěznění, boj s drogovými konkurenty až k samotnému konci. Po smrti Escobara se největším drogovým kartelem stává kartel z Cali. Ve čtvrté sérii se seriál zaměří na drogové kartely v Mexiku.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | Netflix | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Dokumentární, Krimi
hrají
José María Yazpik (Amado Carillo Fuentes), Damian Alcazar (Gilberto Rodriguez Orejuela), Francisco Denis (Miguel Rodriguez Orejuela), Alberto Ammann (Pacho Herrera), Pepê Rapazote (Chepe Santacruz Londoño), Pedro Pascal (Javier Peña), Matias Varela (Jorge Salcedo), Michael Stahl-David (Chris Feistl), Boyd Holbrook (Steve Murphy), Wagner Moura (Pablo Escobar)

Seriál Narcos se dočká svého vlastního vysílacího času na Prima Cool

Seriál Narcos se dočká svého vlastního vysílacího času na Prima Cool

Na podzim se dočkáme na televizních obrazovkách seriálu Narcos, který bude bezesporu největším lákadlem české podzimní televizní sezóny.

8 0
1.10.2019

Od neděle 17.11. se budeme moci pravidelně od 10 hodin večer dívat na drogové drama o Pablu Escobarovi, které oslnilo svou kvalitou všechny fanoušky po celém světě, a to jak laiky, tak i odborníky.

Seriál bude vysílán na televizní stanici Prima Cool, vždy po dvou epizodách. Zda-li se dočkáme i seriálového pokračování Narcos: Mexico nám zatím není známo. Můžeme však předpokládat, že prozatím se pokračování z prostředí mexické drogové války nejspíše nedočkáme, ale o novinkách z televizních luhů a hájů vás samozřejmě budeme informovat.

(Pablo Escobar se podívá i na české televizní obrazovky, foto: USA Today)

Tak pamatujte,

Prima Cool

od 17. 11. každou neděli ve 22.00

2 epizody za sebou

Budete seriál sledovat v televizi, nebo dáte přednost Netflixu?

Diskuze /7

filipas

Díky, o zprasenej dabing radši nestojím :D

1.10.2019 | 22:00:04
ric-cz

No, minimálně bude zajímavé, jak si poradí s tím, že část původního dabingu je v angličtině a část ve španělštině. Jak znám Primu, přeplácnou to celé narychlo v garáži ve třech lidech do češtiny.

2.10.2019 | 8:31:01
Laisobel

Zalezi na tom, jak se popasujou z dabingem. Obcas je to pecka a nema chybu a obcas je to za trest.

redaktor
2.10.2019 | 18:05:55
Retyus

Jsem zvědav jak se s tím poperou. Ono to je vždy problém u vícejazyčných filmů/seriálů. Jestli bude vše v češtině nebo dají hardsub španělštinu. Spíše mi půjde o přesnost překladu a jestli tam nebou vykládat kraviny protože překladatel nezná správné termíny. Určitě tomu dám šanci a aspoň další lidi pochopí že ve světě umí udělat dobré seriály a ne jen tady sledovat Ulici a další hrůzy.

3.10.2019 | 7:59:18
brumla.cz

no nevím, nenapadá mě takhle nikdo, kdo by měl Pabla mluvit… a jestli to dopadne jako u HIMYM nebo TBBT, tak snad radši ani ne, diky…

3.10.2019 | 18:44:00
fabec

Mexico pojede hned po skončení klasického Narcos.

6.10.2019 | 8:44:01
sven86

Nakonec do dobře dopadlo, dabing jen angličtina a zbytek titulky. I když jsem to už viděl tak se kouknu znovu, všechny odvysíláné díly lze pustit na iprima.

9.12.2019 | 18:40:10
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama