Narcos Postavy - Medellínský kartel

Postavy - Medellínský kartel

Medellínský kartel

 • Pablo Escobar

  Pablo Escobar

  Pablo Escobar byl jedním z největších obchodníků s drogami, šéfem Medellínského kartelu. Na vrcholu své moci byl zodpovědný za 80 % dodávek kokainu na světě. Byl také kontroverzní postavou. Mnozí ho milovali za jeho štědrost, na druhou stranu byl jedním z nejbezohled­nějších a nejkrutějších zabijáků všech dob.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Gustavo Gaviria

  Gustavo Gaviria

  Gustavo Gaviria byl nejbližším spolupracovníkem Pabla Escobara, jeho bratrancem a finančním mozkem Medellínského kartelu. Spolu s Pablem začínal svoji zločineckou kariéru pašováním zboží v náklaďácích. Byl stejně dobrým obchodníkem jako Pablo, ale méně viditelným na veřejnosti.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • José Gacha

  José Gacha

  José Gonzalo Rodriguez Gacha byl jedním z nejbrutálnějších zabijáků Medellínského kartelu. Svoji drogovou dráhu začal tím, že vyvraždil rodinu svého konkurenta. Spolu s Pablem a bratry Ochoaovými zformovali alianci napříč celou Kolumbií. Byl přezdívám El Mexicano pro svou lásku k mexické kultuře a novým drogovým trasám do Mexika. Spáchal několik nejbrutálnějších drogových teroristických akcí v Kolumbii.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Jorge Ochoa

  Jorge Ochoa

  Jorge Luis Ochoa spolu s bratrem Fabiem a Juanem Davidem se stali zakládajícími členy Medellínského kartelu. Poté, co byla jejich sestra Marta unesena, tak se spojili s Pablem a Gachou v touze dopadnout únosce. Svoji spolupráci potvrdili také v boji proti vydávání pachatelů drogových deliktů do USA. Stali se jedněmi s nejbohatších narkobaronů na světě.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Fabio Ochoa

  Fabio Ochoa

  Fabio spolu s bratrem Jorgem a Juanem Davidem byli zakládajícími členy Medellínského kartelu. Po únosu jejich sestry Marty se spojili s Pablem a Gachou v touze dopadnout únosce. Svoji spolupráci potvrdili také v boji proti vydávání pachatelů drogových deliktů do USA. Stali se jedněmi s nejbohatších narkobaronů na světě.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Carlos Ledher

  Carlos Ledher

  Ledher byl dalším ze zakládajících členů Medellínského kartelu. Za své idoly měl Johna Lennona a Adolfa Hitlera. Stal se převozcem kokainu do USA a je pokládán za zdroj nárůstu drog v zemi. Byl úspěšně vydán z Kolumbie do USA, kde si ve vězení odpykává trest za drogové zločiny.

  Sezóny 1
  2015 - 2015
 • Juan Diego "La Quica" Diaz

  Juan Diego "La Quica" Diaz

  Člen Medellínského kartelu, jeden z nejobávanějších zabijáků Pabla Escobara. Pokud podezřívá někoho, že na něj či jiné jeho kumpány donáší, tak ho bez milosti zabije.

  Sezóny 2
  2015 - 2016
 • Roberto "Poison" Ramos

  Roberto "Poison" Ramos

  Zabiják najatý Medelínským kartelem. Poison je nesmlouvavým obchodníkem, vrahem a neštítí se ničeho. Patří mezi Pablovy sicarios. Za svého „patrona“ je schopen položit život.

  2015 -

Stav překladu

Titulky k novému seriálu Narcos: Mexico, najdete na novém webu.

Upoutávka na Narcos: Mexico

Thumbnail Play icon

Reklama

Novinky

O čem bude čtvrtá série Narcos?

O čem bude čtvrtá série Narcos?

Třetí série seriálu Narcos byla odvysílaná před několika měsíci a již se začalo spekulovat o čtvrté sérii. Pojďme si shrnout základní informace, které dosud víme.

Fotky

Fotky

Reklama

Momentky

Momentky

Nejoblíbenější postavy

Najdete nás