Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Novinky ve světě OUaT

Novinky ve světě OUaT

Novinky ve světě OUaT

Co zajímavého se děje ve Storybrooku, Říši pohádek a v osobním životě protagonistů seriálu Once Upon a Time? Pozor, článek obsahuje spoilery.


0 0
25.11.2012

Cora řádí v Říši pohádek jako černá ruka. Je ochotná udělat cokoli, jen aby se dostala do Storybrooku. K tomu ale potřebuje magický kompas, který má momentálně v držení skupina kolem Emmy. Cora si proto na pomoc vyvolá zombíky a unese Auroru, aby díky tomu mohla následně vydírat Emmu a Mary Margaret.

Trochu nepříjemná je skutečnost, že poslední díl před Vánoční přestávkou by měl být odvysílán již 2. prosince a měl by končit nějakým zásadním cliffhangerem, dramatickým a šokujícím. Půjde o devátý díl druhé série a ponese název Queen of Hearts. Autoři už zveřejnili i názvy dalších dvou dílů. Ten desátý s názvem The Cricket Game se zřejmě bude věnovat Archiemu. Jedenáctý díl se bude jmenovat The Outsider, což by mohlo odkazovat na Neala.


Názvy dalších dílů ještě neznáme, víme jen, že byl vyhlášen konkurz na roli Arla. Uchazeč má být vysoký a při těle, okolo 40-ti let, působící moudře, otcovsky, s duchovním přesahem. Bude Arlo král, nebo někdo úplně jiný? Máte nějaké nápady?

Poslední zpráva se bude týkat představitele prince Krasoně Joshe Dallase, který v rozhovoru pro server E! prozradil jednak to, že se Cora opravdu dostane do Storybrooku, druhak taky to, že už rok randí s představitelkou Sněhurky Ginnifer Goodwinovou. Je to podle něj výhoda, protože na natáčení stráví společně spoustu času a jejich rolím to prý dodá na dynamice. Tak jim tedy přejme, aby spolu žili šťastně až do smrti.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E10: The Eighth Witch

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

České titulky pro vás připravují: @Annie2809, @mychal29, @komcus & @Akordak

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Reklama

Nepřehlédněte

Tvůrci odpovídali na otázky k jarní části sedmé řady

Tvůrci odpovídali na otázky k jarní části sedmé řady

Web Entertainment Weekly opět pokládal tvůrcům seriálu Adamu Horowitzovi a Edwardu Kitsisovi otázky od fanoušků z Twitteru. Přečtěte si, co prozradili o jarní části sedmé série.

Propagační fotografie

Propagační fotografie

Nejlepší postavy

Hlídejte si nás