Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 417×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

Novinky ve světě OUaT

Novinky ve světě OUaT

Co zajímavého se děje ve Storybrooku, Říši pohádek a v osobním životě protagonistů seriálu Once Upon a Time? Pozor, článek obsahuje spoilery.

0 0
25.11.2012

Cora řádí v Říši pohádek jako černá ruka. Je ochotná udělat cokoli, jen aby se dostala do Storybrooku. K tomu ale potřebuje magický kompas, který má momentálně v držení skupina kolem Emmy. Cora si proto na pomoc vyvolá zombíky a unese Auroru, aby díky tomu mohla následně vydírat Emmu a Mary Margaret.

Trochu nepříjemná je skutečnost, že poslední díl před Vánoční přestávkou by měl být odvysílán již 2. prosince a měl by končit nějakým zásadním cliffhangerem, dramatickým a šokujícím. Půjde o devátý díl druhé série a ponese název Queen of Hearts. Autoři už zveřejnili i názvy dalších dvou dílů. Ten desátý s názvem The Cricket Game se zřejmě bude věnovat Archiemu. Jedenáctý díl se bude jmenovat The Outsider, což by mohlo odkazovat na Neala.

Názvy dalších dílů ještě neznáme, víme jen, že byl vyhlášen konkurz na roli Arla. Uchazeč má být vysoký a při těle, okolo 40-ti let, působící moudře, otcovsky, s duchovním přesahem. Bude Arlo král, nebo někdo úplně jiný? Máte nějaké nápady?

Poslední zpráva se bude týkat představitele prince Krasoně Joshe Dallase, který v rozhovoru pro server E! prozradil jednak to, že se Cora opravdu dostane do Storybrooku, druhak taky to, že už rok randí s představitelkou Sněhurky Ginnifer Goodwinovou. Je to podle něj výhoda, protože na natáčení stráví společně spoustu času a jejich rolím to prý dodá na dynamice. Tak jim tedy přejme, aby spolu žili šťastně až do smrti.

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama