Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

S07E22: Leaving Storybrooke

S07E22: Leaving Storybrooke

Rampelník z Říše přání odhalil svůj plán a Regina si uvědomuje, že jediná šance na jeho poražení je odvrátit Henryho z Říše přání od jeho pomsty. Mezitím se Tilly a Margot snaží získat pomoc ve Storybrooku. Weaver se již vzdal veškeré naděje, že se opět setká s Belle, a hledá způsob jak porazit své zlé alter ego. A když je ohrožen Rogersův život, čelí velké oběti.

sk
18.5.2018
2 270 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ralph Hemecker
Scénář: Edward Kitsis & Adam Horowitz
Hrají: Lana Parrilla (Regina / Roni), Robert Carlyle (Rampelník /Weaver), Colin O'Donoghue (Hook / Rogers), Andrew J. West (starší Henry Mills), Dania Ramirez (Popelka/Jacinda), Alison Fernandez (Lucy), Mekia Cox (Tiana/Sabine), Ginnifer Goodwin (Sněhurka), Jennifer Morrison (Emma Swan), Josh Dallas (princ Krasoň), Jared Gilmore (mladý Henry), Emilie de Ravin (Belle), Rebecca Mader (Zelena), Sean Maguire (Robin Hood), Tony Amendola (Marco), David Anders (doktor Whale), Lee Arenberg (Leroy), Jack Davies (Pinocchio), Faustino Di Bauda (Dřímal), Beverley Elliott (Babička), Gabe Khouth (Kejchal), Rose Reynolds (Alenka/Tilly), Tiera Skovbye (Robin/Margot), Keegan Connor Tracy (Modrá víla), …

Trailer k dvaadvacáté epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Rebeka89

Nemůžu uvěřit že je konec!

28.6.2018 | 21:39:11
Annie2809

Jo, bylo to hodně sentimentální. Ale tak nějak se mi to k tomu seriálu hodilo. Je to přeci jen jedna velká pohádka. Finále bylo napěchované, celkem se divím, že to tam tvůrci dokázali všechno nacpat. I když za cenu toho, že bylo rozuzlení poněkud obyčejné a tak nějak očekávané. Ale určitě to byl důstojný konec jednoho skvělého seriálu.

26.5.2018 | 19:15:02
jeanette93

Once mi bude strašně chybět. Všechny postavy, příběhy… Zřejmě se podívám znovu od první série

26.5.2018 | 12:48:05
PatrickD

Rampelník♥

24.5.2018 | 19:47:00
KristynaLota

úžasný seriál od začátku až do konce <3 navždy bude v mém srdci, třeba se dočkáme ještě nějakého spin-offu s Robin a Alice.. :)

23.5.2018 | 11:32:13
jasonpileek

V záverečné scéně bylo dost nelogických věcí. Jako třeba, že úplně změnili dějiny, takže nic z toho by vlastně vůbec nemělo být, ale i tak to bylo naprosto epické, krásné a dojemné rozloučení…Lana mi bude chybět <3 .....and they lived happily ever after :) :)

22.5.2018 | 23:13:22
j&t&t

čo dodať. krásne ukončenie 7ročnej púte.. plakala som ako malá. budú chýbať!!!!

22.5.2018 | 18:29:25
Jack333

Velice povedené zakončení seriálu ;), ačkoliv mi budou hrdinové chybět, věta Reginy naprosto k poslednímu dílu sedí: „Tohle není konec. Konce nesnáším. Pak by byl tvůj příběh totiž u konce. A když se tak dívám kolem, ničí příběh ještě ani zdaleka neskončil.“

21.5.2018 | 22:40:03
Lucka29

Nádherné finále ♥ skoro celý díl jsem brečela, konec byl skvělý a Emma mě na konci moc potěšila a pobavila :)

21.5.2018 | 21:08:30
Johny773

Sbohem Once Upon A Time, vždy když mi končí seriál tak mi ani nevadí to, že příběh nepokračuje, ale to, že musím dát sbohem všem hercům. Díky za 7 skvělých sérií a skvělý konec

21.5.2018 | 19:10:21
1

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama