Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Regina Mills

Regina Mills

Regina Mills

Starostka městečka Storybrooke. V pohádkové říši jako Zlá královna.

Sezóny 6
2011 - 2017


Regina je starostkou Storybrooke a adoptivní matkou Henryho. Je nemilosrdná a prohnaná. Je prokletou verzí Zlé královny, která je stejně zlá jako Regina. Nestará se o pocity ostatních, ale svého syna Henryho nade vše miluje. Není radno si s ní zahrávat, je schopna všeho a často používá šerifa k zatknutí svých nepřátel. Když se šerif postavil proti ní, rozdrtila mu srdce.

Po příchodu Emmy se ji snažila všemi možnými způsoby vyhnat, ale neuspěla. Později se s Emmou zpřátelila a dokonce odpustila Sněhurce, kvůli které kdysi zemřel zemřel její milovaný Daniel a která nepřímo způsobila smrt její matky Cory.


Regina našla novou lásku, Robina Hooda, ale osud je od sebe několikrát rozdělil, až je nakonec nefinitivně rozdělila Robinova smrt. Z jejích přímých příbuzných jí zůstala pouze sestra Zelena, která se kvůli dceři Robin změnila k lepšímu a později obětovala svou moc. Její rodinou se však stali i Krasoňovi, kteří jí její zlé skutky odpustili.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jasonpileek

Je to hezká ženská. Takovej slovanskej typ. Ale on celej seriál má celkově skvělej casting, řekl bych že seriál má svých „extra“ oproti konkurenci až dost :) Celkově se mi líbí jaká to byla mrcha, ale jak postupně vynikalo, že to byla jenom nešťastná ženská, která se nechala ovládnout černou magií a až „pravá láska“ (myšleno Henry) ji pomohla si vše uvědomit a začít s tim bojovat. Je to taková romantická pohádka v nepříliš romantické nepohádce. Postava je cool, taky se mi líbí. Hraje skvěle a dobře se na ni kouká.. :)

20.2.2017 | 21:55:24
KaraSnowAllen

Být v Once, tak moje true love je Regina, i když na holky nejsem. Ano, v šesté sérii mě mírně vytáčí, ale jinak jsem jí vždycky zbožňovala, je prostě úžasná. Charisma, skvělý projev, jízlivé poznámky. Idea SQ zní lákavě, ale nevím, zda bych je takhle chtěla jinak než na platonické úrovni. Nejlepší postava.

10.2.2017 | 19:38:38
Terka Jonáková

Od doby co jsem přišla na OUAT mám Reginu nejradši a ještě víc LANU ta je prostě jedinečná :* v seriálu abych pravdu řekla mám radši hodnou Reginu o hodně víc než Evil queen nevím proč mají všichni radši EQ no, ale to je jedno :D… a jistě, že Emma a Regina jsou Boží, ale nepoporuji SwanQueen protože no em… a doufám, že i v reálném životě jsou kamarádky.Ale Lana hraje ráda zlou královnu a to mě trošičku štve protože HODNÁ je o HODNĚ lepší :D (mamka nechápala proč se mi líbí zrovna Regina když je zlá a já ji pořád přesvědšovala, že bude hodná… asi jsem to vycítila :D a abych to shrnula MILUJU JÍ :****

7.2.2017 | 18:40:11
Blindkiwi

Regi a Emma to je prostě parta :3 ♥

11.11.2016 | 18:03:51
FoxieBlack

Dřív jsem jí neměla ráda, ale teď jsem si jí vážně oblíbila. :)

10.10.2016 | 20:10:54
caskettcoffe00

nuda.....herečka nesnesitelná do všeho cpe regininu nevinnost..... nemám ji ráda už jen kvůli té herečce

7.10.2016 | 20:07:33
Stardos

Jak jsem ji ze začátku nenáviděl ze všech nejvíc, tak ted ji miluju ze všech nejvíc

14.8.2016 | 22:34:00
Messpeerless

Regina je jedna z mých oblíbených postav, strašně se mi líbí jak se od začátku změnila.

26.6.2016 | 8:15:37
Enteri

Reginu zbožňuju pro její prupovídky. Vždycky, i když se situace napjatá jak prádelní šňura, dovede říct něco, jen tak mimochodem, co mě rozesměje.

23.5.2016 | 20:25:59
terezzzka

Nejlepší postava ze všech :) bez ní bych se na seriál snad ani nedívala :D

28.4.2016 | 16:15:53

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nepřehlédněte

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

To nejlepší a nejhorší na šesté sérii Once Upon a Time

Co se nám na šesté řadě Once Upon a Time líbilo a co naopak vůbec? Podívejte se na náš seznam a v komentářích nám sdělte, se kterými body souhlasíte.