Once Upon a Time (Bylo, nebylo) Regina Mills

Regina Mills

Regina Mills

Starostka městečka Storybrooke. V pohádkové říši jako Zlá královna.

Sezóny 7
2011 - 2018

Regina je starostkou Storybrooke a adoptivní matkou Henryho. Je nemilosrdná a prohnaná. Je prokletou verzí Zlé královny, která je stejně zlá jako Regina. Nestará se o pocity ostatních, ale svého syna Henryho nade vše miluje. Není radno si s ní zahrávat, je schopna všeho a často používá šerifa k zatknutí svých nepřátel. Když se šerif postavil proti ní, rozdrtila mu srdce.

Po příchodu Emmy se ji snažila všemi možnými způsoby vyhnat, ale neuspěla. Později se s Emmou zpřátelila a dokonce odpustila Sněhurce, kvůli které kdysi zemřel zemřel její milovaný Daniel a která nepřímo způsobila smrt její matky Cory.


Regina našla novou lásku, Robina Hooda, ale osud je od sebe několikrát rozdělil, až je nakonec nefinitivně rozdělila Robinova smrt. Z jejích přímých příbuzných jí zůstala pouze sestra Zelena, která se kvůli dceři Robin změnila k lepšímu a později obětovala svou moc. Její rodinou se však stali i Krasoňovi, kteří jí její zlé skutky odpustili.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
babuna1999

Regina je naprostý opak její pohádkové postavy, ale obě miluju nadevše. Bez Reginy by to nebylo ono.

16.2.2021 | 22:21:59
Jaga

Ať už jako zlá královna nebo hodná Regina Mills, takhle herečka byla v seriálu pro mě nejlepší TOP. Bez ní by to nemělo šmrnc. Je sexi ať hraje cokoliv.

20.8.2018 | 20:43:55
jeanette93

Lana je skvělá herečka.To, jak dokázala ztvárnit zlou královnu.Naprosto boží. Řekla bych, nejlepší zlá královna. Prostě nej

26.5.2018 | 13:00:14
ReginaEmmaKillianArmy

Regina je proste top :D

4.11.2017 | 10:31:48
jasonpileek

Je to hezká ženská. Takovej slovanskej typ. Ale on celej seriál má celkově skvělej casting, řekl bych že seriál má svých „extra“ oproti konkurenci až dost :) Celkově se mi líbí jaká to byla mrcha, ale jak postupně vynikalo, že to byla jenom nešťastná ženská, která se nechala ovládnout černou magií a až „pravá láska“ (myšleno Henry) ji pomohla si vše uvědomit a začít s tim bojovat. Je to taková romantická pohádka v nepříliš romantické nepohádce. Postava je cool, taky se mi líbí. Hraje skvěle a dobře se na ni kouká.. :)

20.2.2017 | 21:55:24
Terka Jonáková

Od doby co jsem přišla na OUAT mám Reginu nejradši a ještě víc LANU ta je prostě jedinečná :* v seriálu abych pravdu řekla mám radši hodnou Reginu o hodně víc než Evil queen nevím proč mají všichni radši EQ no, ale to je jedno :D… a jistě, že Emma a Regina jsou Boží, ale nepoporuji SwanQueen protože no em… a doufám, že i v reálném životě jsou kamarádky.Ale Lana hraje ráda zlou královnu a to mě trošičku štve protože HODNÁ je o HODNĚ lepší :D (mamka nechápala proč se mi líbí zrovna Regina když je zlá a já ji pořád přesvědšovala, že bude hodná… asi jsem to vycítila :D a abych to shrnula MILUJU JÍ :****

7.2.2017 | 18:40:11
Blindkiwi

Regi a Emma to je prostě parta :3 ♥

11.11.2016 | 18:03:51
FoxieBlack

Dřív jsem jí neměla ráda, ale teď jsem si jí vážně oblíbila. :)

10.10.2016 | 20:10:54
caskettcoffe00

nuda.....herečka nesnesitelná do všeho cpe regininu nevinnost..... nemám ji ráda už jen kvůli té herečce

7.10.2016 | 20:07:33
Stardos

Jak jsem ji ze začátku nenáviděl ze všech nejvíc, tak ted ji miluju ze všech nejvíc

14.8.2016 | 22:34:00
1

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Reklama

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás