Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

S07E20: Is This Henry Mills?

S07E20: Is This Henry Mills?

Roni s Lucy se snaží probudit Henryho a zastavit Gothel, ale věci nejsou podle plánu. Rogers a Weaver se obrátí na Margot v naději, že společně osvobodí Tilly, než svou magií spustí nebezpečné kouzlo. V minulosti se mladý Henry nemůže rozhodnout, na jakou cestu se má vydat, dokud neobdrží tajemný telefonát.

sk
4.5.2018
1 980 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ron Underwood
Scénář: Dana Horgan & Leah Fong
Hrají: Lana Parrilla (Regina / Roni), Robert Carlyle (Rampelník /Weaver), Colin O'Donoghue (Hook / Rogers), Andrew J. West (starší Henry Mills), Dania Ramirez (Popelka/Jacinda), Alison Fernandez (Lucy), Mekia Cox (Tiana/Sabine), Rose Reynolds (Alenka/Tilly), Tiera Skovbye (Robin/Margot), Daniel Francis (doktor Facilier/pan Samdi), Jeff Pierre (princ Navín/Drew), Jared Gilmore (mladý Henry), Beverley Elliott (Babička), Emma Booth (Gothel/Eloise Gardener), …

Trailer ke dvacáté epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
simprch

Nádhera, opravdu jeden z nejlepších dílů vůbec, nemůžu si na nic stěžovat, jestli takhle bude vypadat i finále, tak to bude úžasné ukončení tohoto magického seriálu.

15.6.2018 | 9:32:39
Jiri007

Dobrý díl, fakt jsem nečekal, že se to ke konci takhle zvrtne, a to zlomení kletby bylo nějaké zvlaštní, je mí líto Samdiho, byl to dobrý protivník a Gothel mi moc líto nebylo.

redaktor
10.5.2018 | 10:55:26
Mondedama

Super díl

10.5.2018 | 10:38:50
Akemi

Parádní díl, emoce a konečně jsme dostali odpovědi :) Mimochodem, jak to, že už se ví jméno dítěte Hooka a Emmy? Někde už to bylo řečeno a přehlédla jsem to?

9.5.2018 | 21:20:54
Pandora Rosalez

Parádní díl, hodně mě to bavilo. :) Konečně se začíná vše vysvětlovat a Henry byl v tomhle díle skvělej. A ten konec, hodně jsem čučela… no jsem hodně zvědavá na finále! Btw, ty fotky k dílu… ta scéna tam nějak nebyla?

9.5.2018 | 18:17:50
Annie2809

Nejlepší díl série. Začíná mě mrzet, že už zbývají jen dva díly do konce. Ale věřím, že se dočkáme důstojného konce :)

8.5.2018 | 11:05:36
Sookie95

Super diel, potvrdila sa to, čo je pravda a nakoniec, že Rumple z wish realm prišiel k skutočnému fúúúha ľudkovia bude as fasa finále. P.S. Teším sa na Emmu a jej Hooka :D

8.5.2018 | 2:04:25
kris2001

Nejlepší díl ze všech

7.5.2018 | 21:15:17
ivy.p

Scéna, kde sú obe verzie Henryho bola skvelá !

7.5.2018 | 0:22:49
Honza.Lopi

Tak tohle… Nejlepší díl série a jeden z nejlepších vůbec.. Jízda od začátku do konce. Obří twist, který odpoví na spoustu otázek. Doufal jsem v tento true love kiss (měl jsem 2 tipy). Regina, obě verze Henryho, Alice, prostě bomba. A na konci jsem zůstal zírat s otevřenou hubou… Doufám, že to finále parádně ukončí. :) Btw, nemůžu se dočkat návratu známých tváří! :)

6.5.2018 | 21:56:51
1

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama