Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

S06E20: The Song in Your Heart

S06E20: The Song in Your Heart

V minulosti učiní Sněhurka a Krasoň zvláštní přání, které ochrání Emmu. Celé království však kvůli němu začne zpívat, což přivádí Zlou královnu k šílenství. Ve Storybrooku, Temná víla oznámí plán na seslání další kletby, zatímco Emma a Hook se připravují na svatbu.

cz sk
7.5.2017
2 870 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ron Underwood
Scénář: David H. Goodman & Andrew Chambliss
Scénář písní: Michael Weiner & Alan Zachary
Hrají: Ginnifer Goodwin (Sněhurka/Mary Margaret Blanchard), Jennifer Morrison (Emma Swan), Lana Parrilla (Zlá královna/Regina Mills), Josh Dallas (princ Krasoň / David Nolan), Emilie de Ravin (Belle French), Colin O’Donoghue (Killian Hook Jones), Jared S. Gilmore (Henry Mills), Rebecca Mader (Prohnaná čarodějnice/Zelena Mills), Robert Carlyle (Rampelník / Gold), Lee Arenberg (Leroy/Rejpal), Tony Amendola (Marco/Geppetto), Keegan Connor Tracy (matka představená/Modrá víla), Raphael Sbarge (Archie/cvrček Jiminy), Beverly Elliott (Babička), David Avalon (Prófa), Gabe Khouth (pan Clark/Kejchal), Faustino Di Bauda (Walter/Dřímal), Michael Coleman (Štístko), Mig Macario Stydlín), Giancarlo Esposito (Sydney/Zrcadlo), Christopher Gauthier (William Smee), Jaime Murray (Temná víla), Jack Davies (mladý Pinocchio), McKenna Grace (mladá Emma), Ari Guzhel (starší dívka), …

Trailer k dvacáté epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
loveshadowhunters

Prozatím je to můj nejoblíbenější díl celého seriálu! <3

18.1.2019 | 16:06:10
Pomo1

Pro mě nejlepší epizoda z celého seriálu :)

24.8.2018 | 10:09:53
jeanette93

Super muzikálový díl. Moc se mi líbily všechny písničky

26.5.2018 | 13:04:37
simprch

Nejlepší epizoda

21.5.2018 | 20:57:37
Nienna Tears

Tahle epizoda se moc povedla, líbili se mi všechny písničky. Škoda jen, že Rumple nezpíval, hrozně jsem ne na to těšila. Kromě toho mě trochu zklama zápletka…

16.1.2018 | 15:02:46
fanta2pomeranc

Myslím, že tato epizoda se nedá hodnotit podle standardů, které bereme v potaz při hodnocení ostatních dílů. Tady jde o líbilo/nelíbilo…a mě se to líbilo. Strhávám za fakt, že Rumple nezpíval, na to jsem se těšila a ono nic. A taky jsem doufala, že tu svatbu přeruší dřív nějaký ostrý černý metal. No nic, ale jinak fajn. Krásných a zpěvných 80% (a nějaký drobný).

6.10.2017 | 10:44:15
Renat29

Epizoda se velice podařila. Písničky byly chytlavé a překvapivě všichni velice dobře zpívají, zvláště Kilian a Zelena.

15.5.2017 | 22:21:26
jitu

tohle byla asi ta nejlepší epizoda, kterou jsem u tohohle seriálu viděla :D :) písničky se jim moc povedly :) :D

15.5.2017 | 19:05:42
ada99

Nejlepší epizoida šesté série a za mě možná i předchozích dvou sérií :D

14.5.2017 | 18:48:57
rio

super epizóda, hrozne sa mi páčila, veľmi chytľavé :)

13.5.2017 | 23:22:21

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama