Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

S07E10: The Eighth Witch

S07E10: The Eighth Witch

Když Drizella ohrožuje říši Temnou kletbou, Henry a Ella podniknou extrémní opatření, aby Lucy a ostatní ochránili. Regina je nucena udělat nepředstavitelné rozhodnutí. V našem světě hledá Henry s Roni její sestru, ale když se dozví, že Lucy je v bezvědomí, chce být u ní. Gothel si získá Anastasiinu důvěrů. Jejich vztah však může mít smrtelné následky.

sk
15.12.2017
2 290 000
42 minut

Základní info:

Režie: Ralph Hemecker
Scénář: Jane Espenson & Jerome Schwartz
Hrají: Lana Parrilla (Regina / Roni), Robert Carlyle (Rampelník /Weaver), Colin O'Donoghue (Hook / Rogers), Andrew J. West (starší Henry Mills), Gabrielle Anwar (Lady Tremaine/Victoria Belfrey), Dania Ramirez (Popelka/Jacinda), Alison Fernandez (Lucy), Mekia Cox (Tiana/Sabine), Rose Reynolds (Alenka/Tilly), Adelaide Kane (Drizella/Ivy), Emma Booth (čarodějnice Gothel/Eloise Gardener), Mader (Zelena/Kelly), Nathan Parsons (Nick Branson), Yael Yurman (Anastasia), Sara Tomko (Divoká Lilie), Tiera Skovbye (Robin), …

Trailer k deváté epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
jeanette93

Dobrej díl, seslání kletby. Konečně se něco děje

26.5.2018 | 13:23:54
SaDiablo

To, že jsem celkem ráda viděla dokonce i Zelenu, řekne svoje, jinak to hodnocení nechápu, v těch nových hercích mi je málokdo sympatický.

10.1.2018 | 18:45:37
Pandora Rosalez

Ale jo, docela zajímavý zvrat. Nečekala jsem, že to byla Regina, která seslala kletbu… a vysvětlilo se i to, co Reginu tak vyděsilo, když si vzpomněla… Ale že bych to hodnotila jako jeden z nejlepších dílů seriálu? Popravdě fakt ne… :)

1.1.2018 | 22:22:35
EmmaSwanJones

Já nechápu jak to mùže mít tak vysoké hodnocení, prosím nikdo mě nesuďte, ale neměla jsem ráda ten pohled na Alice a Robin. Eozhodně to neberu jako jeden z nej dílů Once. Mně stejně příjde, že ta 5. a 6. série měla nižší hodnocení jen kvůli tomu, že vám ty postavy lezly krkem. Jako Zelena dobrý, ale zbytek dílu nic moc…

25.12.2017 | 22:41:14
Kutil44

Ešte som nevidel aby nejaká časť seriálu mala 100 % :D

22.12.2017 | 23:32:13
KaraSnowAllen

Jo, líbí se mi, že tam čas plyne jako voda, malá Robin, co byla nedávno mimi je dospělá, Henry stihne zplodit dítě, kterému je už 10 let, ale Regina, Hook a Zelča jsou zachovalí a vůbec nestárnou. :D Díl dobrý, čekání mi ale nějak nevadí.

21.12.2017 | 7:19:33
zuzina

super dil, celkove se i nove OUAT libi. Jednu vec ale nedokazu pochopit – vzhled Lady Tremaine/Victoria Belfrey vs.Rapuzel – je to jedna a tatáž osoba, ale hrají ji 2 herečky. Pochopila jsem to úplně špatně nebo co? Nějaké vysvětlení, proč a kdy změnila tak rapidně svůj vzhled?

20.12.2017 | 13:34:21
Venda5N

Mega mega mega!!!! Dějové linky dechberoucí. Zelenka miláček-úžasná a celá tato řada je nabitá! (y) (y) (y)

19.12.2017 | 20:51:21
Sookie95

Super duper, návrat Rumpelníka,prí­jemmný zvrat s tými čarodejnicami, no proste už sa teším na pokračovanie.

19.12.2017 | 19:06:51
Stardos

Úžasné. Nedivím se, že se na návrat OUaT těším ze všeho nejvíce :) Henry neumře, beztak budou s Ellou sdílet jedno srdce. Edit: @madcat – protože s Reginou tu kletbu sesílalo zároveň i to společenství čarodějnic. Ony využily toho, že Regina ji už jednou seslala a za spojení svých sil tu kletbu replikovaly bez použití srdce

18.12.2017 | 23:43:15
1

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Reklama

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama