Once Upon a Time (Bylo, nebylo)
87/100 - 415×

Once Upon a Time(Bylo, nebylo)

Zlá královna, macecha Sněhurky, mocnou kletbou přenesla téměř všechny pohádkové bytosti do světa lidí, do zapadlého městečka Storybrooke. Na svoji skutečnou totožnost si nepamatují, žijí celkem běžné životy a ani jim není divné, že město nikdo z nich neopouští, vůbec nestárnou a v rukách starostky je soustředěna všechna moc. Podle legendy může kletbu zrušit jediný člověk, dcera Sněhurky a Prince Krasoně, kterou z království zachránili ještě jako nemluvně těsně před tím, než ostatní kletba uvěznila v Storybrooku. Adoptivní synek starostky věří, že tou osobou, a zároveň jeho biologickou matkou, je praktická a nezávislá Emma Swan z Bostonu…

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Rodinný
hrají
Josh Dallas (David Nolan), Jennifer Morrison (Emma Swan), Jared Gilmore (Mladší Henry Mills), Robert Carlyle (Pan Gold), Robert Carlyle (Rampelník), Josh Dallas (Princ Krasoň), Meghan Ory (Ruby), Meghan Ory (Červená Karkulka), Eion Bailey (August W. Booth), Dylan Schmid (Baelfire), Emilie de Ravin (Belle French), Sebastian Stan (Jefferson), Josh Dallas (Princ James), Jamie Dornan (Šerif Graham), Ginnifer Goodwin (Sněhurka)

S07E18: The Guardian

S07E18: The Guardian

Po Nickově smrti Weaver zjišťuje, že mu někdo ukradl dýku Temného, proto se ji snaží získat zpět, i kdyby přitom zradil Roninu důvěru. Margot vezme Tilly na rande, ale jejich společně strávený čas nabere nečekané obrátky. V minulosti Rample, který se zoufale snaží shledat s Belle, navštíví Alenku.

cz sk
20.4.2018
2 120 000
44 minut

Základní info:

Režie: Geofrey Hildrew
Scénář: David H. Goodman & Brigitte Hales
Hrají: Lana Parrilla (Regina / Roni), Robert Carlyle (Rampelník /Weaver), Colin O'Donoghue (Hook / Rogers), Andrew J. West (starší Henry Mills), Dania Ramirez (Popelka/Jacinda), Alison Fernandez (Lucy), Mekia Cox (Tiana/Sabine), Rose Reynolds (Alenka/Tilly), Tiera Skovbye (Robin/Margot), Nathan Parsons (Jack/Nick Branson), Daniel Francis (doktor Facilier/pan Samdi), Jeff Pierre (princ Navín/Drew), …

Trailer k osmnácté epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
simprch

Tenhle díl se mi moc líbil, nejen kvůli tomu, že nám krásně ukázali vztah Alice A Rumpla, ale i proro, že tato epizoda odpověděla na hodně otázek, jako třeba, když v desátém díle Alice řekla, když vím čeho se pro mě vzdal, tak teď už víme, že Rumple se vzdal toho, zbavit se moci, aby Alice mohla žít normální život a taky jsme dostali odpověď na to, proč byl Rumple v zimním finále, zase ve své podobě temného, s tou kůží a kolovrátkem… Určitě už cítím, že to směřuje k finále, jelikož Henry začíná věřit, takže nemáme daleko ke zlomení kletba… Úžasný díl 100%

15.6.2018 | 9:30:39
Pandora Rosalez

Po dlouhé době se mi líbil nový díl. Rumple byl v téhle epizodě fakt skvělý! A bylo super vidět i to usmíření mezi ním a Hookem, bylo mi Rumpla fakt líto, jak tam s tím svým hlasem prohlásil, že jde příst a ten jeho smutný výraz k tomu… opravdu Robert 100 bodů v tomhle díle. :)

4.5.2018 | 22:36:08
Jiri007

Dobrý díl, líbílo se mi to hlavně kvuli Rampelníkovi a že díl byl zaměřený na něj, jsem zvědav co bude dál.

redaktor
2.5.2018 | 10:58:26
Venda5N

Rumple mě dostal! Vždy v něm bylo dobro…trochu… a teď to dokázal na plné čáře. Doufám,že svého zaslouženého klidu s Bell dosáhne :-)

1.5.2018 | 21:14:17
Sookie95

Konečne zase časť o Rumpleovi, ja osobne som šťastná a som zvedavá ako dopadne, ak si niekto zaslúží šťastný koniec, tak je to Rumple.

1.5.2018 | 15:41:48
SaDiablo

Robert byl neskutečnej.

23.4.2018 | 10:27:44
cippy

To jak Robert mluví a dělá gesta a grimasy jako Rampelník ale bez makeupu, jsem chtěla vidět neskutečně dlouho :D… skvělý

23.4.2018 | 1:14:16
Lex Luthor

Starý dobrý Rampelník a Alice a Robin a Tilly a Margot Lana dobře režírovala

22.4.2018 | 8:52:22
fanta2pomeranc

Ráda jsem viděla zase naplno Rampelníka.

21.4.2018 | 11:08:21
klokath

Tahle epizoda se mi moc líbila, strašně moc shipuju Alice a Robin, a vidět je šťastné spolu v obou říších mě hřeje…

21.4.2018 | 9:40:00
1

Nepřehlédněte

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Edňáci hodnotí finále seriálu Once Upon a Time

Závěrečná epizoda Leaving Storybrooke uzavřela dlouhou sedmiletou cestu seriálu. Splnila naše očekávání a byla seriálu důstojným finálem?

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Děkujeme

Děkujeme za vaši přízeň

Děkujeme za vaši přízeň

Sedm pohádkových let je u konce a celá naše redakce vám tímto děkuje za vaši dlouholetou přízeň.

Fotky z finále

Fotky z finále

Nejlepší postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama