Only Murders in the Building (Jen vraždy v budově)
85/100 - 22×

Only Murders in the Building(Jen vraždy v budově)

Tři newyorští obyvatelé, kteří se vzájemně neznají, sdílí jeden oblíbený koníček, a to ten, že jsou posedlí řešením skutečných případů. Ani jeden z nich však netuší, že se brzy ocitnou uprostřed jednoho.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Hulu | 30 minut
žánr
Detektivní, Komedie, Krimi
hrají
Steve Martin (Charles-Haden Savage), Martin Short (Oliver Putnam), Selena Gomez (Mabel Mora), Aaron Dominguez (Oscar), Amy Ryan (Jan), Tina Fey (Cinda Canning), Jane Lynch (Sazz Pataki), Jayne Houdyshell (Bunny Folger), Nathan Lane (Teddy Dimas), Adina Verson (Poppy White), Cara Delevingne (Alice Banks), Jackie Hoffman (Uma Heller), Michael Cyril Creighton (Howard Morris), Da'Vine Joy Randolph (Donna Williams),

Tři další herci se přidávají k obsazení čtvrté série

Tři další herci se přidávají k obsazení čtvrté série

Tři další hvězdná herecká jména se přidají k už tak neuvěřitelnému hvězdnému obsazení čtvrté série, které zahrnuje jména jako Molly Shannon, Evu Longorii a navrativší Meryl Streep.

4 0
16.3.2024

Prvním z nově oznámených jmen je herec Eugene Levy. Levy je komediální legendou, poprvé se prosadil jako scenárista a člen štábu komediálního seriálu SCTV. Dvě ze svých čtyř cen Emmy získal za práci v tomto pořadu, další dvě za práci na seriálovém hitu Schitt's Creek. Levy tento seriál vytvořil společně se svým synem Danielem a hrál v něm hlavní roli Johnnyho Rose. Je známý také díky filmové sérii American Pie.

Foto: CBC

Druhým jménem je herec Kumail Nanjiani. Role v seriálu Only Murders in the Building je pro Nanjianiho návratem na Hulu, kde již dříve hrál v limitovaném seriálu Welcome to Chippendales, který mu vynesl nominaci na cenu Emmy. Hostoval také v seriálu History of the World, Part II. Najiani získal v roce 2018 spolu se svou ženou Emily Gordon nominaci na Oscara za nejlepší původní scénář k jejich filmu The Big Sick. Známý je také díky roli v komediálním seriálu HBO Silicon Valley. Kromě filmu The Big Sick má na kontě i snímky Eternals, The Lega Ninjago Movie a The Lovebirds.

Foto: Hulu

Zatím posledním oznámeným jménem je herec Zach Galifianakis. Galifianakis je známý z trilogie The Hangover. Zahrál si také ve filmu Apple TV+ The Beanie BubbleElizabeth Banks a Sarah Snook. Za seriál Baskets si vysloužil nominaci na cenu Emmy a objevil se mimo jiné ve filmech Ron’s Gone Wrong, A Wrinkle in Time a Birdman. Jeho komediální talk show Between Two Ferns, v níž zpovídá osobnosti veřejného života, se dočkala i filmového zpracování.

Foto: FX

Stejně jako nedávno oznámení členové obsazení i Galifianakisova role v mysteriózním komediálním seriálu je v současné době utajována.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Oblíbené detektivní trio se vrátí ve čtvrté sérii

Společnost Hulu obnovila seriál Only Murders in the Building pro čtvrtou sezónu. Zpráva přišla ve stejný den, kdy Hulu zveřejnilo finále třetí série.

Reklama

Nejlepší epizody 3. série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama