The Orville
88/100 - 158×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

Bortus

Bortus

Bortus je Moclanským druhým důstojníkem a velitelem nadporučíka na lodi USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

O Bortusově minulosti toho není moc známo. Bortus sloužil na Orville dříve, než Ed Mercer nastupil na loď jako kapitán. Na lodi žije se svým partnerem Klydenem a synem Topou. Bortus randil se svým přítelem na Moclusu. Jejich první „gomaska“ se skládala z večeře na Moclanské centrální arkádě, kde hráli hry na bojovém simulátoru. Bortus byl potěšen bojovými dovednostmi Klydena, který společně s ní zastřelil přes 339 simulovaných protivníků. Znají se už od roku 2413.

Union přidělili Bortuse k USS Clemens a Klyden se rozhodl žít s ním na lodi jako civilní manžel. Později byl Bortus převezen na Orville, kde ho Klyden znovu následoval.

Peter Macon jako Bortus. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Neskutecne vtipna postava :D

8.4.2019 | 22:29:21

Nepřehlédněte

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

A máme to tady. Třetí řada seriálu je oficiálně dotočena. Seth MacFarlane na svých sociálních sítích poděkoval obsazení a štábu za jejich práci. Zároveň doufá, že to nebude naposledy, co se společně podíváme se seriálem do vesmíru.

Reklama

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama