The Orville
88/100 - 154×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

Gordon Malloy

Gordon Malloy

Gordon je kormidelníkem a nadporučíkem na lodi USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Gordon Malloy vyrůstal v Jersey na Zemi. S Edem byly přátelé už od doby, co se poznaly na Union Point, kde společně často popíjeli. Nicméně jeho nejbližší přítel byl v té době hlavně spolužák Orrin Channing. I tehdy byl Gordon známý jako nadaný a mladý pilot, který byl respektován pro svoji obratnost a drzost. Zároveň byl schopen jako jeden z mála provést manévr zvaný „Hug the donkey“, což je velmi obtížná a nebezpečná taktika boje s lodí.

Gordon je proslulý v celé Planetární Unii jako jeden z nejšikovnějších pilotů. V prosinci 2419 se on a Ed úspěšně infiltrovali Krillský torpédoborec Yakar, kde získali tajné informace o Krillech. Před nástupem na USS Orville pracoval Gordon v kanceláři v centrále Planetární Unie v New York City. Byl osobně požádán, aby sloužil jako kormidelník svým dlouholetým přítelem a současným kapitánem Edem.


Scott Grimes jako Gordon Malloy. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Tak trochu buran :D

8.4.2019 | 22:30:44

Stav překladu

Epizoda S03E10: Future Unknown

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit

Ohodnoťte The Orville

Nepřehlédněte

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

A máme to tady. Třetí řada seriálu je oficiálně dotočena. Seth MacFarlane na svých sociálních sítích poděkoval obsazení a štábu za jejich práci. Zároveň doufá, že to nebude naposledy, co se společně podíváme se seriálem do vesmíru.

Reklama

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama