The Orville Gordon Malloy

Gordon Malloy

Gordon Malloy

Gordon je kormidelníkem a nadporučíkem na lodi USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Gordon Malloy vyrůstal v Jersey na Zemi. S Edem byly přátelé už od doby, co se poznaly na Union Point, kde společně často popíjeli. Nicméně jeho nejbližší přítel byl v té době hlavně spolužák Orrin Channing. I tehdy byl Gordon známý jako nadaný a mladý pilot, který byl respektován pro svoji obratnost a drzost. Zároveň byl schopen jako jeden z mála provést manévr zvaný „Hug the donkey“, což je velmi obtížná a nebezpečná taktika boje s lodí.

Gordon je proslulý v celé Planetární Unii jako jeden z nejšikovnějších pilotů. V prosinci 2419 se on a Ed úspěšně infiltrovali Krillský torpédoborec Yakar, kde získali tajné informace o Krillech. Před nástupem na USS Orville pracoval Gordon v kanceláři v centrále Planetární Unie v New York City. Byl osobně požádán, aby sloužil jako kormidelník svým dlouholetým přítelem a současným kapitánem Edem.


Scott Grimes jako Gordon Malloy. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Tak trochu buran :D

8.4.2019 | 22:30:44

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců