The Orville
88/100 - 158×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

Ed Mercer

Ed Mercer

Ed je kapitánem lodi USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Ed Mercer se narodil v Boxfordu v Massachussets někdy koncem 24. století. Zdá se, že má dobrý vztah se svými rodiči, kteří jsou velmi pečliví a přátelští, ale i trochu nepředvídatelní a postrádají osobní hranice. Ed zjevně snil o tom, že jednou bude kapitánem hvězdné lodi od velmi mladého věku a využil všech příležitostí, aby se pořádně naučil a připravil na akademii Unii Point, kde se nakonec zapsal. Na akademii poznal krásnou a podobně smýšlející mladou ženu Kelly Grasyon, s kterou se oženil.

Od té doby, co byl kadetem na akademii Unii Point, byl Ed respektován jako nadaný mladý důstojník, který byl předurčen být admirálem. Nicméně záležitost mezi jeho manželkou Kelly Grayson a jiným mužem ho zanechalo zcela zničeného a jeho kariéra nabyla rychlý spád. O rok později se Ed ujal velení USS Orville založeném na tajném doporučení od Kelly.

Seth MacFarlane jako Ed Mercer. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sympos

8.4.2019 | 22:28:12

Nepřehlédněte

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

A máme to tady. Třetí řada seriálu je oficiálně dotočena. Seth MacFarlane na svých sociálních sítích poděkoval obsazení a štábu za jejich práci. Zároveň doufá, že to nebude naposledy, co se společně podíváme se seriálem do vesmíru.

Reklama

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama