The Orville Ed Mercer

Ed Mercer

Ed Mercer

Ed je kapitánem lodi USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Ed Mercer se narodil v Boxfordu v Massachussets někdy koncem 24. století. Zdá se, že má dobrý vztah se svými rodiči, kteří jsou velmi pečliví a přátelští, ale i trochu nepředvídatelní a postrádají osobní hranice. Ed zjevně snil o tom, že jednou bude kapitánem hvězdné lodi od velmi mladého věku a využil všech příležitostí, aby se pořádně naučil a připravil na akademii Unii Point, kde se nakonec zapsal. Na akademii poznal krásnou a podobně smýšlející mladou ženu Kelly Grasyon, s kterou se oženil.

Od té doby, co byl kadetem na akademii Unii Point, byl Ed respektován jako nadaný mladý důstojník, který byl předurčen být admirálem. Nicméně záležitost mezi jeho manželkou Kelly Grayson a jiným mužem ho zanechalo zcela zničeného a jeho kariéra nabyla rychlý spád. O rok později se Ed ujal velení USS Orville založeném na tajném doporučení od Kelly.


Seth MacFarlane jako Ed Mercer. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

sympos

8.4.2019 | 22:28:12

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců