The Orville
89/100 - 149×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

Klyden

Klyden

Klyden je Moclanským civilistou žijícím na lodi USS Orville se svým partnerem Bortusem a jejich synem Topou.

Sezóny 2
2017 -

Hodně s Klydenovy minulosti není známo. Původně se narodil jako žena, kterou pak rodiče krátce po narození změnili na muže. Jeho rodiče mu nikdy operaci neprozradili.

Klyden a Bortus se znají šest a půl roku. Jejich „gomaska“ nebo-li první rande byla večeře v Moclanské centrální arkádě a hráli na bojovém simulátoru. Klyden doprovázel Bortuse na jeho misích pro Planetární Unii po několik let. V roce roce 2419 už na USS Orville žil, když kapitán Ed Mercer převzal nad lodí velení. Předtím byl s Bortusem na lodi USS Clemens.


Chad L. Coleman jako Klyden. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Divny manzel Borta…

8.4.2019 | 22:31:15

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama