The Orville
89/100 - 149×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

Kelly Grayson

Kelly Grayson

Kelly je velitelkou a první důstojnicí na lodi USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Kelly a Ed se potkali na akademii Unii Point. Zamilovali se do sebe, vzali se a šťastně žili v New Yorku po několik let do té doby, než Edovy povinnosti ho donutily, aby se začal od Kelly vzdalovat. Kelly se začala cítit osamocená a nešťastná, což vyústilo v poměr s Retepsianem jménem Darulio. Po nečekaném načapáním od Eda a následné žádosti o rozvod, jejich manželství zkrachovalo.

Povzbuzena litováním svých činů se rok po aféře Kelly rozhodla poprosit admirála Halseyho, aby prosadila svého bývalého manžela na kapitána USS Orville a to se jí také podařilo. Aby však vše proběhlo hladce, je přidělena jako součást hlavní posádky lodi.


Adrianne Palicki jako Kelly Grayson. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka :)

8.4.2019 | 22:28:26

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama