The Orville Alara Kitan

Alara Kitan

Alara Kitan

Alara je Xelayanským nadporučíkem a bývalou šéfkou bezpečnosti na lodi USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Alara Kitan se narodila v roce 2396 na Xeylaya, rodičům Drenale a Ildisovy Kitanům. Na rozdíl od většiny Xelayanů se Alara rozhodla vstoupit do Planetární Unie místo toho, aby se snažila o akademický titul. Její rodiče se domnívají, že její rozhodnutí vstoupit do armády Unie má za následek to, že má Alara podprůměrnou inteligenci, ale i tak se snaží podpořit její rozhodnutí, jak je to jen možné. Nějaký čas před rokem 2419 byla umístěna na palubě USS Orville, kde se během chvilinky stala šéfkou bezpečnosti.

Díky vysoké gravitaci na její planetě Xelaya má neuvěřitelnou sílu a vytrvalost kdekoliv jinde na jiných planetách. Po čase se ale její síla začala ztrácet a tak se musela vrátit na svoji rodnou planetu, aby znovu nabrala svoji sílu. Po nějaké době strávené se svojí rodinou se rozhodla nakonec na své rodné planetě zůstat a nechat svoji kariéru na lodi USS Orville za sebou.


Halston Sage jako Alara Kiran. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Bylo bezva ji znovu vidět ve finále 2. řady, vypadá skvěle!

28.4.2019 | 14:22:35
Kothy

Chybi mi…

8.4.2019 | 22:31:26

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců