The Orville
88/100 - 158×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

Claire Finn

Claire Finn

Claire je vrchním velitelem a vrchní lékařkou na palubě USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Claire Finn se narodila v Baltimoru v Marylandu, než vstoupila do Planetární Unie jako pověřený důstojník a pracovala v křídle medicíny. Specializovala se na molekulární chirurgii, DNA inženýrství, psychiatrii a zajímala se o temporální polní technologii a zrychlení času uvnitř kvantové bubliny. V té době pracovala Claire na neznámém projektu s Lewisem, civilním odborovým antropologem, a stali se blízkými přáteli.

Claire je svobodnou matkou. Po celý svůj život chtěla děti, ale nikdy nenašla dobrého muže, s kterým by chtěla mít děti. Proto se kolem roku 2409 rozhodla jít na umělé oplodnění a porodila Marcuse. O několik let později šla na umělé oplodnění znovu a porodila svého druhého syna Tye.

Claire sloužila na moha plavidlech Planetární Unire. Nechala se převelet na Orville krátce před zářím 2419, když se dozvěděla, že loď dostává nového kapitána Eda Mercera. Na lodi s ní žijí i její dva synové.

Penny Johnson Jerald jako Claire Finn. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sonulle

Moje favoritka.

15.7.2022 | 15:35:22
hmyzovrah

Nejotravnejsi osoba v serialu. I ten sliz je lepsi.

19.10.2020 | 1:27:50

Nepřehlédněte

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

A máme to tady. Třetí řada seriálu je oficiálně dotočena. Seth MacFarlane na svých sociálních sítích poděkoval obsazení a štábu za jejich práci. Zároveň doufá, že to nebude naposledy, co se společně podíváme se seriálem do vesmíru.

Reklama

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama