The Orville Claire Finn

Claire Finn

Claire Finn

Claire je vrchním velitelem a vrchní lékařkou na palubě USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Claire Finn se narodila v Baltimoru v Marylandu, než vstoupila do Planetární Unie jako pověřený důstojník a pracovala v křídle medicíny. Specializovala se na molekulární chirurgii, DNA inženýrství, psychiatrii a zajímala se o temporální polní technologii a zrychlení času uvnitř kvantové bubliny. V té době pracovala Claire na neznámém projektu s Lewisem, civilním odborovým antropologem, a stali se blízkými přáteli.

Claire je svobodnou matkou. Po celý svůj život chtěla děti, ale nikdy nenašla dobrého muže, s kterým by chtěla mít děti. Proto se kolem roku 2409 rozhodla jít na umělé oplodnění a porodila Marcuse. O několik let později šla na umělé oplodnění znovu a porodila svého druhého syna Tye.


Claire sloužila na moha plavidlech Planetární Unire. Nechala se převelet na Orville krátce před zářím 2419, když se dozvěděla, že loď dostává nového kapitána Eda Mercera. Na lodi s ní žijí i její dva synové.

Penny Johnson Jerald jako Claire Finn. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hmyzovrah

Nejotravnejsi osoba v serialu. I ten sliz je lepsi.

19.10.2020 | 1:27:50

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců