The Orville Teleya / Janel Tyler

Teleya / Janel Tyler

Teleya / Janel Tyler

Teleya je Krillská bojovnice, která pracovala proti lodi USS Orville hned několikrát.

Sezóny 2
2017 -

Teleya se potkala s Edem a Gordonem na Krillské lodi Yakar, když se ji snažili infiltrovat. Zatímco zabili všechny ostatní na lodi, ji spolu s jejími žáky nechali žít. Ona jim tuhle zradu, kdy se s ní pár dní na lodi bavili a spřátelili, nikdy nezapomněla. Zvlášť když jí poté předali Unii, odkud utekla. Její nejpozoruhodnější mise byla, když pracovala tajně jako kartografka temné hmoty Janel Tyler na lodi USS Orville a sblížila se s Edem natolik, že spolu začali chodit.

Po čase ho ale vylákala z lodi a zajala na Krillské lodi. Bohužel pro ni Krillskou loď napadla skupina Chak'talů a museli společně loď opustit. Po vyslání signálu posádce Orville a záchraně jak jí, tak Eda, se nakonec Ed rozhodne ji pustit. Kontaktuje Krilly a vydá jim ji.


Michaela McManus jako Teleya a Janel Tyler. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Taková nezáporná záporačka.

28.4.2019 | 14:23:39
Kothy

Sympaticka zaporacka.

8.4.2019 | 22:32:07

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Reklama

Narozeniny herců