The Orville Isaac

Isaac

Isaac

Isaac je Kaylonským důstojníkem pro vědu a techniku na palubě USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Isaac není, na rozdíl od většiny sloužících na lodi USS Orville, oficiálním členem Planetární unie. Namísto toho pracuje jako vyslanec, který byl poslán planetou Kaylon, aby pomohl podpořit lepší vztahy mezi jeho „lidmi“ a Unií.

Byl vytvořen pro jediný účel, a to pro shromáždění informací o Planetární Unii a určením, zda organické druhy stojí za zachování v Kaylonské expanzi. Ačkoli byl stvořen až po vyhubení jejich stavitelů, i tak si Isaac stáhl všechny informace o nich. Isaac si vybral své jméno po Isaacu Newtonovi, lidskému vědci ze 17. století, který vyvinul časné zákony gravitace a pohybu, a zjistil, že Newton měl inteligenci nadřazenou svému druhu.


Když Isaac komunikoval s Unií, tvrdil, že jeho posláním je snaha o navázání vztahů mezi Kaylonem a Unií a aby studoval lidské chování a sloužil jako vyslanec za svou planetu.

Mark Jackson jako Isaac. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zajimave otocil.

8.4.2019 | 22:31:01
AVE_Jirka

Isaac je bezvadný :-D.

8.4.2019 | 22:00:55

Nepřehlédněte

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Ohodnoťte hlavní postavy a vítejte na fanwebu

Druhá řada se blíží pomalu a jistě ke konci, a proto jsme doplnili databázi o hlavní postavy, takže je můžete ohodnotit a podívat se na ně, a současně vám přinášíme i fanweb s parádním designem, který nám připravil @hurley, za který mu tímto děkujeme. Co na design říkáte?

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců