The Orville
88/100 - 158×

The Orville

Ed Mercer konečně dostává šanci velet své vlastní lodi. Dostává USS Orville, se kterou bude brázdit vesmírem a plnit dobrodružné mise. Problém by mohl být v tom, že první důstojnicí bude jeho bývalá žena.

USA | 2017 | Rozhoduje se
vysílání
3 sezóny | FOX, Hulu | 43 minut
žánr
Drama, Komedie, Sci-fi
hrají
Seth MacFarlane (Ed Mercer), Adrianne Palicki (Kelly Grayson), Peter Macon (Bortus), Jessica Szohr (Talla Keyali), Penny Johnson Jerald (Claire Finn), J. Lee (John LaMarr), Scott Grimes (Gordon Malloy), Mark Jackson (Isaac), Chad L. Coleman (Klyden), Halston Sage (Alara Kitan), Norm Macdonald (Yaphit), Mike Henry (Dann), Michaela McManus (Teleya / Janel Tyler)

Isaac

Isaac

Isaac je Kaylonským důstojníkem pro vědu a techniku na palubě USS Orville.

Sezóny 2
2017 -

Isaac není, na rozdíl od většiny sloužících na lodi USS Orville, oficiálním členem Planetární unie. Namísto toho pracuje jako vyslanec, který byl poslán planetou Kaylon, aby pomohl podpořit lepší vztahy mezi jeho „lidmi“ a Unií.

Byl vytvořen pro jediný účel, a to pro shromáždění informací o Planetární Unii a určením, zda organické druhy stojí za zachování v Kaylonské expanzi. Ačkoli byl stvořen až po vyhubení jejich stavitelů, i tak si Isaac stáhl všechny informace o nich. Isaac si vybral své jméno po Isaacu Newtonovi, lidskému vědci ze 17. století, který vyvinul časné zákony gravitace a pohybu, a zjistil, že Newton měl inteligenci nadřazenou svému druhu.

Když Isaac komunikoval s Unií, tvrdil, že jeho posláním je snaha o navázání vztahů mezi Kaylonem a Unií a aby studoval lidské chování a sloužil jako vyslanec za svou planetu.

Mark Jackson jako Isaac. Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zajimave otocil.

8.4.2019 | 22:31:01
AVE_Jirka

Isaac je bezvadný :-D.

8.4.2019 | 22:00:55

Nepřehlédněte

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

Seth MacFarlane potvrdil dotočení třetí série, zároveň nevylučuje potenciální budoucnost seriálu

A máme to tady. Třetí řada seriálu je oficiálně dotočena. Seth MacFarlane na svých sociálních sítích poděkoval obsazení a štábu za jejich práci. Zároveň doufá, že to nebude naposledy, co se společně podíváme se seriálem do vesmíru.

Reklama

Komiksy

Orville Season 1.5: New BeginningsOrville Season 2.5: Launch Day

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama