Person of Interest (Lovci zločinců)
95/100 - 155×

Person of Interest(Lovci zločinců)

Společensko-kritický seriál od Jonathana Nolana (Temný rytíř), který odráží, stejně jako například Homeland, důsledky jedenáctého září. Především se ale zaměřuje na problematiku vládního sledování, a to očima akčního a špionážního thrilleru.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | CBS | 42 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Thriller
hrají
Michael Emerson (Harold Finch), Amy Acker (Samantha Groves (Root)), Sarah Shahi (Sam Shaw), Taraji P. Henson (Joss Carter),

Co nás čeká v páté sérii?

Co nás čeká v páté sérii?

Přestože nebyla pátá série seriálu Person of Interest oficiálně potvrzena, tvůrci již mají jasno v tom, co se bude na jejím začátku dít. Ve středu nastínil tvůrce a výkonný producent seriálu, Jonathan Nolan, alespoň několik málo věcí.

10 0
11.5.2015
TheDarkKnight

Nástin děje

Jonathan Nolan, výkonný producent a tvůrce seriálu Person of Interest, po finále čtvrté řady nastínil, jak by se mohl děj vyvíjet v (doposud nepotvrzené) řadě páté. Řekl, že tým bude na útěku a Harold Finch se bude muset rozhodnout, jak obnoví Stroj, a jaké schopnosti bude jeho nová inkarnace mít. Déle také Nolan prohlásil:

Pokud víme, tak nebyly jejich tajné identity odhaleny, takže mohou před očima Samaritána zůstat skryti. Na začátku páté série se bude možná zdát, že je svět jako dřív, ale ve skutečnosti došlo k drastickým změnám.


Druhý výkonný producent seriálu, Greg Plageman, říká, že v páté sérii budou postavy z Finchova týmu mnohem zranitelnější, jelikož již nebudou chránění „všemohoucím okem“ Stroje.

Greer opět dokázal, že je silným protivníkem

Jak to bude s některými postavami?

Nedlouho po těchto vyjádřeních Jonthan Nolan promluvil pro Hollywood Reporter o událostech z konce čtvrté série a nastínil, jaký by mohly mít vliv na sérii pátou.

Osud Dominica a Eliase se zdá zpečetěný, u Kontrolní však zůstává otevřený. Co nám můžete o budoucnosti těchto postav prozradit?

My vždy říkáme, že dokud nevidíte mrtvolu, nic nepředpokládejte. To znamená, že vzhledem k tomu, kolik lidí bylo v posledních dvou epizodách v ohrožení života, nemohli jsme ukázat mrtvoly všech. Ale bral bych to tak, jak to je. Samaritán nemá v povaze šetřit při přebírání vlády životy, a tak to pro žádnou ze zmíněných postav nevypadá dobře. Všechny se ale vrátí ve flashbacích.

V předposlední epizodě jsme na krátkou chvíli zahlédli Shawovou. Bude v páté sérii?

Shawová tam někde je. Co se jí stalo, zůstává záhadou, které se budeme v následující sérii věnovat. Chceme navázat tam, kde jsme skončili.

S Eliasem se již zřejmě v příští sérii uvidíme jen ve flashbacích

Foto: CBS

Diskuze /9

Virus

A zrovna Elias byl takový můj oblíbenec. Bylo by fajn, kdyby to ještě rozdejchal. ;-) Jinak co čekat no. Samaritán bude vládnout, Stroj se bude muset znovuzrodit, Shawová bude na druhé straně a vůbec si netroufám říct jak to dopadne. :-)

11.5.2015 | 2:39:54
Romix01

Eliase bude škoda, nejlepší postava :)

11.5.2015 | 19:01:13
vacicak

elias byl sice grazl ale byl ferovej a to se mi na nem libilo, skoda ho

11.5.2015 | 19:40:01
Thundeus

Elias je bezevšeho nejlepší postava. Snad Stroj obživne a bude zase vládnout, jinak moc hezké finále.

11.5.2015 | 19:56:53
Fifipek

Tak pátá série potvrzena :)

#6 pozitkar
11.5.2015 | 21:09:10
pozitkar

#5 Fifipek: Myslím, že pátá nebude poslední, je to tak rozjeté, že v dalších 22 dílech by to zvládli leda s atomovkou na konci :-)

#9 Drticool
11.5.2015 | 21:13:10
Lili Mckeen

Škoda doufala jsem, že to Elias rozdejchá, ale nebudu předbíhat. Pořád se držím mizivé naděje =) A pokud bude více sérii vůbec bych se nebránila jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.

11.5.2015 | 21:58:37
Camfourek

No Elias narozdíl od Dominica nemusí být mrtvý. Tam to nebylo na 100%. Třeba nás mile překvapí.

#9 Drticool
12.5.2015 | 9:19:41
Drticool

#8 Camfourek: I střelná rána do hlavy se dá přežít.
#6 pozitkar: Nedivil bych se kdyby i na atomovky došlo.

29.12.2015 | 22:15:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

46%
26%
13%
8%
8%
197 hlasů

Podělte se o své tipy!

Reklama

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama