Person of Interest (Lovci zločinců) Person of Interest se oficiálně rozloučí pátou řadou. Ta nás čeká již za pár dní

Person of Interest se oficiálně rozloučí pátou řadou. Ta nás čeká již za pár dní

Person of Interest se oficiálně rozloučí pátou řadou. Ta nás čeká již za pár dní

Společensko-kritický seriál o vládním sledování, konspiraci a proti-vládním odboji odvypráví, nyní již oficiálně, svůj závěrečný příběh v nadcházející třináctidílné sérii, která má premiéru 4. května.


18 0
20.4.2016

Seriál Person of Interest z hlavy Jonathana Nolana (scénáře k The Prestige či The Dark Knight) a J. J. Abramse (Star Wars, Star Trek) se své předchozí sezóny věnoval problematice vládního sledování, a to z počátku jen v rámci bláznivých konspirací, a po odhaleních Edwarda Snowdena již společensko-kriticky. Tomu ale bude s nadcházející pátou sérií konec. Tato řada je totiž oficiálně potvrzená jako poslední.

Před nedávnem o tom informoval web TV Line, který také zveřejnil následující oficiální vyjádření, a ve své podstatě zároveň rozloučení, výkonných producentů seriálu Jonathana Nolana a Grega Plagemana:


Jsme nesmírně nadšení z toho, že můžeme divákům odvyprávět závěrečnou sérii. Jsme vděční našemu týmu a hercům, stejně jako našim spolupracovníkům ve studiu. Ze všeho nejvíc chceme ale poděkovat našim fanouškům – těm nejlepším na světě. Tento rozvratný paranoidní-cyberpunkový-thriller byl vytvářen pro vás a bez vás by jej nebylo možno vytvořit. Byla pro nás čest pracovat na všech pěti sezónách Person of Interest. Nemůžeme se dočkat, až uvidíte vzrušující a závěrečnou kapitolu seriálu.

(Pátá série bude pro Person of Interest poslední. Foto: CBS)

Oficiální oznámení faktu, že je pátá sezóna pro Peroson of Interest tou poslední, je nyní ale již spíše pouhou formalitou. Když totiž na podzim ohlásila stanice CBS, že bude mít nová řada pouze 13 epizod a zároveň se začalo mluvit o novém projektu Jonathana Nolana a J. J. Abramse Westworld, bylo jasné, že se nadcházející řada ponese ve znamení uzavírání a loučení. To nás, jak bylo rovněž před nedávnem odhaleno, čeká 3. května (vzhledem k časovým pásmům – v České republice 4. května).

Diskuze /3

Railbot

V tom nejlepším se má přestat. A to má PoI už dávno za sebou, takže ač jsem věrným fanoušek seriálu od prvního dílu, za ukončení jsem rád.

21.4.2016 | 0:12:13
Erzik

Těším se hodně, také souhlasím, že je lepší důstojné zakončení než zbytečné natahování. Ale byla to skvělá jízda!

21.4.2016 | 8:25:59
5825

Velká škoda- tak snad to bude velkolepé! Ale hrozně bych si přál,aby kompletní Person of Interest serioš u nás vyšlo na Blu Ray

21.4.2016 | 16:42:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

44%
27%
12%
9%
8%
162 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie