Person of Interest (Lovci zločinců) Sarah Shahi mluví o finále sezóny

Sarah Shahi mluví o finále sezóny

Sarah Shahi mluví o finále sezóny

Sarah Shahi mluví o konci sezóny, prozrazuje, že lidé budou smutní z čtyřměsíčního čekání, a že ve finále na všechny fanoušky čeká plno nečekaných zvratů. Jinak ale mlčí jako hrob a nechce či nemůže o finále víc prozradit. Více v článku.


0 0
12.5.2014

Co můžete prozradit o finále sezóny?
Oh, je to velké! Je to ten typ zakončení, který všechno změní. V této epizodě jsou věci, které naprosto změní směr, kterým jdeme. Aniž bych vám něco prozradila, mohu říci, že v této epizodě vás čeká mnoho zvratů. Vše, co mohu říci, je, že to, co se stane, nikdo neviděl přicházet. Všichni jsme tam seděli a říkali: „Ó můj Bože! Četli jste tu část!?!“ Od chvíle, kdy to začne, až do chvíle, kdy to skončí, je to nabité akcí tak, že nebudete moci ani mrknout. Již od začátku jsme stavěli na vzestupu Samaritána, takže v tomto okamžiku máme dva Bohy, kteří hrají se stejnými kartami. Je to nebezpečné, je to rychlé, je to zábavná jízda. Ale až to skončí, budete smutní, protože budete muset čekat čtyři měsíce na další sezónu. Už teď vás varuji, že s touto epizodou přijde trochu bolesti.

Co vás v této sérii šokovalo nejvíce?
Některé nejvíce šokující chvíle jsou právě ve finále. Neviděla jsem žádné z těch věcí se blížit. Při čtení scénáře jsem se vždy dívala, zda se objeví moje číslo. Viděli jsme odchod Taraji, který ukazoval, že ne všechny postavy jsou zde navždy, přijdou a zase odejdou. První věc, na kterou jsem se při čtení scénáře vždy dívala, bylo, zda se objeví číslo Shawové. Největší šok této sezóny přišel, když jsem četla scénář k finále.


Shaw měla v této sezóně některé skvělé bojové scény. Jak musíte trénovat, abyste se na tyto bojové scény řádně připravila?
To je jeden z důvodů, proč jsem tu práci vzala. Vždy jsem chtěla hrát postavu, která je drsná, střílí, má tyhle superhrdinské kvality, ale zároveň není vymyšlený superhrdina. Je to trochu obtížné, mám senzační tým, který celý týden nacvičuje výborné kousky, ale jako herec nemám moc času. Učím se pohyby, a pak dostanu 5, možná 10 minut na zkoušku, a kdybych nebyla schopná udělat ten daný kaslkdérský kousek, nahradili by mě v té scéně jinou osobou. Já jsem ale byla schopná udělat všechny mé kaskadérské kousky, až na vyskočení z okna. Ani po šesti hodinách škemrání mi to nedovolili udělat.

Fanoušci milují Shawovou a její vztah lásky/nenávisti s Root. Jak byste vy popsala tento vztah?
Je ta tenká hranice mezi láskou a nenávistí a ta je tam po celou dobu. Moje postava tíhne k násilí, takže se hodí k Root, Shaw ví, že ji tím Root nasytí, Shaw ví, že to bude výzva a zábava. Zároveň je ale Shawová naštvaná na Root za její narážky a Root a Root dostane od Shawové za to, že si s ní pohrává. Amy Acker a já na tomto vztahu rády pracujeme, takže to funguje.

Řekla jste, že fanoušci budou z konce finále smutní. Můžete říct nějaká slova naděje na ty čtyři měsíce, než se zase vrátíte zpět?
Budou smutní, protože budou muset čekat čtyři měsíce. Takže, jezte hodně popcornu, zpívejte veselé písně a sledujte mě. Jen vydržte! Vrátíme se a bude to za to čekání stát.

Diskuze /2

Lex-san

Čekal jsem a stále čekám, že závěrečný díl téhle řady bude hodně o zlomkrk. Zakončení jistě bude šílené. Napadají mě všelijaké scénáře, o kterých radši pomlčím :-P. Buď jak buď, na tuhle středu se vážně těším :). A pak si ty čtyři měsíce počkat :'-(.

12.5.2014 | 21:10:14
Romix01

Tak ta ten závěr sezóny neuvěřitelně vystihla :)

17.5.2014 | 0:01:56
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Konec se blíží

Co nás čeká ve finále?


Poslední záběr

POI Noir, The final scene shot of #personofinte­rest #thend

Fotka zveřejněná uživatelem Chris Fisher (@widgetfactoryco), <time style=" font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; line-height:17px;" datetime=„2016–06–17T16:46:29+0­0:00“>Čen 17, 2016 v 9:46 PDT</time>


Trailer: Sbohem

Thumbnail Play icon

Reklama

Hlasujte: Kdo (ne)přežije finále?

Kdo zemře během finále seriálu?

43%
27%
12%
9%
8%
169 hlasů

Podělte se o své tipy!

Nolanův nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá nový seriál

Jonathan Nolan chystá ve spolupráci s J.J. Abramsem nový sci-fi seriál s názvem Westworld. Více se o jeho novém projektu pro HBO dočtete uvnitř článku.

Fotografie

Fotografie