Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

S05E07: Episode 7

S05E07: Episode 7

Demelza odhalí, že Francouzi pašují zbraně do Cornwallu. Ross je odhodlaný zničit Mercerona a Enysovi se rozhodnou pomoci Kitty v boji proti Merceronovi. Sam se i nadále stýká s Tess. Cecily a Geoffrey Charles plánují za pomoci Rosse utéct.

sk
25.8.2019
1 hodinaHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Laisobel

No nenapadlo by mi co se všechno vejde do jednoho dílu. Cecily a její odjezd mi zlomil srdce, ale tak nějak mi ta nešťastná láska seděla víc, než kdyby spolu utekli. Caroline a Dwight… kéž by si promluvili. Goerge je tuto sérii taková dokonale kontroverzní postava, nikdy nevím, co od něj čekat. No a ten konec… ježiš úplně se bojím, co bude v příštím díle. Jak to všechno zvládnout zakončit, aby to nebyl cliffhanger, když už žádnej další Poldark nebude??

redaktor
26.8.2019 | 23:14:23

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama