Poldark
94/100 - 103×

Sledovat

Poldark

Ross Poldark zažívá nejtragičtější chvíle svého života. Po těžké ztrátě v rodině a zmařených nadějích na úspěch svého nově otevřeného měděného dolu, do něhož investoval spoustu peněz, se ocitá před soudem. Čelí obvinění za podněcování chudinských nepokojů a za krádež královského majetku ze dvou lodí, které ztroskotaly nedaleko jeho domu. Rossův největší protivník – zbohatlík George Warleggan, finančník a spolumajitel mnoha dolů v Cornwallu – naopak posiluje svou moc a těší se, že se konečně zbaví nenáviděného nepřítele, k němuž navíc cítí i nepřekonatelnou osobní zášť.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | BBC One | 60 minut
žánr
Drama, Historický, Romantický
hrají
Aidan Turner (Ross Poldark), Eleanor Tomlinson (Demelza Poldark), Jack Farthing (George Warleggan), Beatie Edney (Prudie Paynter), Luke Norris (Dwight Enys), Heida Reed (Elizabeth Warleggan), Gabriella Wilde (Caroline Enys), Caroline Blakiston (Agatha Poldark), Ruby Bentall (Verity Blamey), Philip Davis (Jud Paynter), Kyle Soller (Francis Poldark), John Nettles (Ray Penvenen), Warren Clarke (Charles Poldark), Hugh Skinner (Unwin Trevaunance)

S05E08: Episode 8

S05E08: Episode 8

Uběhlo několik měsíců a Ross riskuje vše, aby ochránil svou rodinu. Se svými přáteli vymyslí nebezpečný plán, aby zachránil je i svou zemi před nepřáteli.

sk
26.8.2019
59 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Magdalena888

a všechno zapadlo do sebe a skončilo to relativně příjemně – super seriál – a já vím, že budu shánět knihy, abych si mohla vychutnat tento dlouhý příběh ve slovech a v představách mi budou dány tito herci

12.7.2020 | 19:46:16
Xavik

Skvělý seriál, pro mě je to ten největší klenot. Poslední slova mě ujistila v tom, že si za 10 až 15 let pustíme pokračování. ;)

admin
9.1.2020 | 21:03:17
dCate

Doufám, že Rosse a ostatní ještě uvidíme, bude se mi stýskat

29.8.2019 | 21:07:04
Laisobel

Všechny linky se krásně uzavřely. Slza ukápla. George a jeho vývoj tuto řadu – klobouk dolů, zahráno naprosto bravurně. Manželská nejistoty u Enysových – totéž. Nádhera. Jen co se týče Rosse a Demelzy, tak bych čekala, že zrovna takhle velká zápletka bude mít delšího trvání a i dohra bude pro ně dva trošku složitejší. Ale chápu, že vzhledem k tomu, že šlo o poslední epizodu, potřebovali to dotáhnout. Jsem spokojená a i když to má být poslední řada, ten jeho slib, že se vrátí… no budu ve skrytu duše doufat. Jediná výtka, a to napříč seriálem, jsou ta neurčitá časová období… neuškodilo by „o xxx měsíců později“ atp.

redaktor
28.8.2019 | 13:51:59

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama